Art New Generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Shingeki no Kyojin
Site-ul e mort?! EmptyMier Mar 09 2016, 20:23 Scris de razvanwar2

» Cerere avatare si semnaturi
Site-ul e mort?! EmptyMar Mar 10 2015, 23:21 Scris de Sarpe

» Spirit Crisis
Site-ul e mort?! EmptyLun Mar 09 2015, 22:04 Scris de Nekirus

» The Ferlands
Site-ul e mort?! EmptyDum Mar 08 2015, 00:22 Scris de iAndrei

» Ippo's Gallery
Site-ul e mort?! EmptySam Mar 07 2015, 22:29 Scris de Sarpe

» Fotografie la persoana a III-a
Site-ul e mort?! EmptyVin Mar 06 2015, 19:31 Scris de iAndrei

» LoL
Site-ul e mort?! EmptyVin Mar 06 2015, 18:50 Scris de iAndrei

» Carti Vs Filme
Site-ul e mort?! EmptyVin Mar 06 2015, 16:08 Scris de Delusive

» Recomandările lui Nekirus
Site-ul e mort?! EmptyMier Mar 04 2015, 14:35 Scris de Nekirus

» Concurs ranguri
Site-ul e mort?! EmptyMier Mar 04 2015, 14:21 Scris de Nekirus


Site-ul e mort?!

+3
Night.Rider
Sarpe
CosminYuki
7 participanți

In jos

Site-ul e mort?! Empty Site-ul e mort?!

Mesaj Scris de CosminYuki Mar Dec 23 2014, 03:12

Salut tuturor, ma bucur sa fiu din nou pe acest site.
Au trecut cativa ani, doi mai exact, de cand nu am mai trecut pe aici, ani in care m-am schimbat cu totul, de asmenea si arta mea odata cu mine.Am fost foarte incantat ca am devenit mai bun la scris si la desenat, creand chiar si cateva benzi desenate.Cand m-am gandit unde sa imi public arta prima data mi-am adus aminte de voi, dar, ce sa vezi, cand intru pe site, nimic, doar cate un utilizator ratacit care mai publica cate ceva....ce s-a intamplat cu site-ul?!cum a ajuns in asa stare...si promitea atat de multe....imi pare rau, atat, atat mai am de spus...site-ul distrus si la fel si incantarea mea...
 Regret....
CosminYuki
CosminYuki
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 5
Data de inscriere : 18/04/2012
Varsta : 24

Sus In jos

Site-ul e mort?! Empty Re: Site-ul e mort?!

Mesaj Scris de Sarpe Mier Ian 14 2015, 13:08

Este o mare dezamagire,dar multi dintre Admini au locuri de munca nu cred ca le mai arde....cine stie poate va reveni cea ce nu cred pentru ca se posta pe forum din pasiune(parerea mea) pentru desen,ficuri...dar trebuie intelesi si ei ca na.
Sarpe
Sarpe
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Site-ul e mort?! Empty Re: Site-ul e mort?!

Mesaj Scris de Vizitator Vin Ian 16 2015, 12:46

La multi ani Smile.
A fost tare cat a fost.
Poate daca ne dam interesul revenim,pana la urma e epoca artistilor ,si toti (cel putin eu unul) am lucrat la ceea ce imi place.

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Site-ul e mort?! Empty Re: Site-ul e mort?!

Mesaj Scris de Night.Rider Lun Ian 19 2015, 18:22

Cred că poate fi repus pe picioare. Potențial încă găsim, rămâne doar să ne mobilizăm noi cei ce am rămas dacă restul nu mai au posibilitatea de a intra. Este imposibil ca într-o zi întreagă să nu găsească cineva timp să mai arunce câte-un ochi prin zona asta.

P.S. Am putea transforma subiectul în chat, nu? study

Night.Rider
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 4
Data de inscriere : 11/02/2012

Sus In jos

Site-ul e mort?! Empty Re: Site-ul e mort?!

Mesaj Scris de Sarpe Lun Ian 19 2015, 18:49

Putem face si asta eu sunt PRO,si sper sa il vedem cat mai repede populat si activ,Dante nu mai ai fbk?
Sarpe
Sarpe
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Site-ul e mort?! Empty Re: Site-ul e mort?!

Mesaj Scris de Dark Fantasy Sam Ian 31 2015, 00:08

Scuze ca intarzii si eu cu raspunsul dar dupa luni de intrat si gasit nimic am incetat sa mai intru. Dar da, asa cum am mai spus, si cum am mai incercat sa fac pana acum, as vrea nespus de mult sa reinviem locul pentru ca, la fel ca si voua, mi s-a parut un loc foarte fain de care m-am atasat, si cred ca toti putem veni inapoi cu lucruri noi, cu idei noi si putem aduce si oameni noi. Asa ca de ce n-am incepe?
Dark Fantasy
Dark Fantasy
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 183
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Pamant...cred

Sus In jos

Site-ul e mort?! Empty Re: Site-ul e mort?!

Mesaj Scris de Vizitator Joi Feb 12 2015, 23:50

Perfect,putem muta munti cu vointa noastra.
Hai sa ne adunam intr-o zi, sa zicem 30 feb (glumesc,28 pe acolo, sau 5 martie) pe chat si sa discutam ce putem face.
Nu,nu mai am cont de facebook.

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Site-ul e mort?! Empty Re: Site-ul e mort?!

Mesaj Scris de Night.Rider Sam Feb 28 2015, 19:19

Sunt dispus să ajut la reîntregirea comunității în zilele ce urmează. Vă aștept să lămurim o dată și o oră exactă la care să putem intra.

Astăzi se pare că și-a făcut și Chloe apariția, fapt ce mă face să mă gândesc că, de fapt, mulți chiar nu sunt atât de tare presați de timp, ci pur și simplu dezinteresați.

Night.Rider
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 4
Data de inscriere : 11/02/2012

Sus In jos

Site-ul e mort?! Empty Re: Site-ul e mort?!

Mesaj Scris de Nekirus Sam Feb 28 2015, 20:00

Din moment ce observ că există dorința de a reveni eu sunt dispus să fac tot ce-mi stă în putere ca să readuc forumul la viață. Asta desigur, cu ajutorul vostru, bineînțeles. Am să contactez și ceilalți admini și o să stabilim o dată în care să facem o conferință pe skype. Conferința va fi deschisă tuturor celor care doresc să participe și să vină cu sugestii și idei noi pentru forum. Uhm, vă mulțumesc mult că vă pasă de ANG. Revin cu mai multe detalii cât de repede pot. Fiți pe fază!
Nekirus
Nekirus
Admin
Admin

Administrator Administrator
Mesaje : 193
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Baia Mare

https://artnewgeneration.niceboard.com

Sus In jos

Site-ul e mort?! Empty Re: Site-ul e mort?!

Mesaj Scris de iAndrei Sam Feb 28 2015, 20:22

Doamne, de cand nu am mai fost pe aici...
Am mai fost contactat pe facebook de catre o fosta utilizatoare care isi amintise de forum si nu mult timp dupa aceea, Rasen isi face aparitia si el pe chat.

Personal, imi pare rau de ce s-a intamplat cu forumul, in special fiindca a fost un proiect de suflet, atat al meu, cat si al lui Rasen sau al celorlalti useri. Pot sa va asigur ca, pentru mine, nu a fost doar un motiv care a stat la baza inactivitatii. Nu am mai avut nici timp si nici energie pana m-am putut obisnui cu un nou stil de viata. Intre timp am uitat de forum si poate asta e singura mea scuza.

Asa cum a spus si Rasen, va asteptam la conferinta de pe skype, maine, Duminica 01/03/2015. Acolo vom stabili detaliile noului forum si ce rol va avea fiecare. Add bioboy93 (nu imi vine sa cred ca mai am id-ul asta Smile) )

Ciao !
iAndrei
iAndrei
Admin
Admin

Administrator Administrator
Mesaje : 438
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Site-ul e mort?! Empty Re: Site-ul e mort?!

Mesaj Scris de Chlo Sam Feb 28 2015, 20:45

Heh, fosta utilizatoare care l-a contactat pe Andrei își cere scuze că a uitat anumite detalii de importanță majoră, dar e încă recunoscătoare pentru informații.

Mă bucur că, în ciuda timpului care a trecut, mulți sunt dispuși să facă eforturi pentru a-l aduce pe picioare (sper din suflet să funcționeze pentru că aici am cunoscut câțiva -mulți- oameni dubios de talentați).

Sper ca ședința de mâine să scoată din voi cele mai epice idei de revenire. Mult noroc ^^
Chlo
Chlo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 93
Data de inscriere : 17/04/2012

Sus In jos

Site-ul e mort?! Empty Re: Site-ul e mort?!

Mesaj Scris de iAndrei Sam Feb 28 2015, 20:50

Şi Andrei îi cere scuze fostei utilizatoare, dar, sincer, ii uitase nickname-ul :"> Smile).
iAndrei
iAndrei
Admin
Admin

Administrator Administrator
Mesaje : 438
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Site-ul e mort?! Empty Re: Site-ul e mort?!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum