Art New Generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Shingeki no Kyojin
Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 EmptyMier Mar 09 2016, 20:23 Scris de razvanwar2

» Cerere avatare si semnaturi
Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 EmptyMar Mar 10 2015, 23:21 Scris de Sarpe

» Spirit Crisis
Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 EmptyLun Mar 09 2015, 22:04 Scris de Nekirus

» The Ferlands
Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 EmptyDum Mar 08 2015, 00:22 Scris de iAndrei

» Ippo's Gallery
Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 EmptySam Mar 07 2015, 22:29 Scris de Sarpe

» Fotografie la persoana a III-a
Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 EmptyVin Mar 06 2015, 19:31 Scris de iAndrei

» LoL
Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 EmptyVin Mar 06 2015, 18:50 Scris de iAndrei

» Carti Vs Filme
Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 EmptyVin Mar 06 2015, 16:08 Scris de Delusive

» Recomandările lui Nekirus
Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 EmptyMier Mar 04 2015, 14:35 Scris de Nekirus

» Concurs ranguri
Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 EmptyMier Mar 04 2015, 14:21 Scris de Nekirus


Caracterizează userul de deasupra.

+10
Schizo
Harlequin
Bullet
SaberSlashS
Nopy
SyleBV
iAndrei
Nekirus
Deathwing
iGeorgiana
14 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Schizo Dum Iul 08 2012, 22:28

Dante, un frate adevărat Very Happy Un pic mândru, dar asta face diferența între un luptător și un quitter. Iar tu ești un luptător. Primul desenator care m-a făcut să mă uit cruciș la monitor și să zic ”ăsta nu-i om”. Felicitări încă o dată și pentru decizia de a reveni alături de noi și pe această cale. Apropo, ce se mai aude cu desenul meu? :-w
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Sarpe Dum Iul 08 2012, 23:10

Schizo,un bun scriitor dar in primul rand cel mai bun critic de pe site.Esti glumet,ai un talent si o imaginate la a scrie ficuri ceva ce intalnesti rar eu nu prea te cunosc foarte bine,dar am zis ce am avut de zis.
Sarpe
Sarpe
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de iAndrei Dum Iul 08 2012, 23:14

Cu Ippo mă ştiu de mult, cam de aproape doi ani. În tot timpul ăsta am văzut că vrea să facă performanţă în orice domeniu ales şi nu se lasă prea uşor. Are un caracter excepţional, un simţ al umorului dezvoltat, dar poate exagerat câteodată, însă are grijă să nu supere pe nimeni. Un prieten fidel şi un GFX-er cu potenţial.
iAndrei
iAndrei
Admin
Admin

Administrator Administrator
Mesaje : 438
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Vizitator Dum Iul 08 2012, 23:18

Bioboy... Smile
un LEU de treaba, ne stim de...doi ani? 1 jumate? Oricum, esti un baiat foarte de treaba, tii la gluma, esti mandru si orgolios dar stii sa dai dovada de barbatie si sa iti ceri scuze,chair daca in ziua de azi se considera femeiesc....acei oameni care considera asta sunt ratati Smile.
Un prieten adevarat,alaturi de care am avut niste faze dragute si un geniu in devenire pot spune Smile.

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de DanPartizan Dum Iul 08 2012, 23:29

Dante.. ne stim de... 2 zile?2 jumatate? Oricum, esti un baiat de treaba Smile

esti in Hall of fame, ceea ce iti arata talentul tau exceptional in desen.

si ajuti la nevoie.

Atit pot sa spun, pentru ca nu te prea stiu Very Happy

DanPartizan
DanPartizan
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 68
Data de inscriere : 06/07/2012
Varsta : 31
Localizare : Moldova,Chisinau

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Darky Lun Iul 09 2012, 11:11

Doh, Dan deasemenea nu ne cu noastem de prea mult timp, dar din cate am apucat sa imi dau seama esti un om de treaba si un geniu in GFX, ceea ce se reflecta prin lucrarile tale excelente .
O fire care te imprietenesti repede si cel mai important sti cum sa iti faci prieteni...
Darky
Darky
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 336
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Tehnic vorbind nu stiu exact :-? putem fi in mijlocul universului sau la periferie

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Bullet Mier Iul 11 2012, 16:29

Darky, un rapper în devenire. Trebuie să recunosc frăţică, cu majoritatea poeziilor tale m-ai uimit niţel. Ca să nu mai zic de duelurile rap unde dominai fără nici o discuţie. De altfel, văd că ţi-ai încercat talentul şi cu un alt proiect ,,Vampire Love". Aici e ceva mai complex decât simpla poezie şi-ţi iese foarte bine. Din ce am mai văzut eu aşa la tine, eşti mai amorezat niţel :>. Abordezi tema iubirii şi încă o dată îţi spun, nu e nici o ruşine acest lucru (ştii tu la ce mă refer). Din întâmplările care mi le-ai mai povestit tu am observat că eşti de gaşcă şi ştii să-ţi trăieşti fiecare moment din viaţă, în ciuda părerilor ălora ,,bătrâni" (if you know what i mean). Sper că pe viitor să te cunosc mai bine şi să scriu cât mai multe rânduri despre tine. Baftă!



Bully.
Bullet
Bullet
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 331
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 28
Localizare : În Dâmboviţa, şii?!

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Sarpe Mier Iul 11 2012, 17:10

Bullet, un gamer inrait,un tip glumet chiar foarte glumet ai un talent la ficuri si un prieten foarte bun ne stim de cam 1 an si jumatate si esti chiar foarte de treaba.
Sarpe
Sarpe
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Schizo Mier Iul 11 2012, 19:42

Ippo, pe tine te știu doar de pe forum, din puținele post-uri pe care le scrii. Din ce am observat până acum, ești un GFX-er talentat, dar, mai mult decât atât, dornic să ajute și pe alții în a progresa în această artă. Îmi place foarte mult bunul tău simț și modestia cu care ajuți pe toți, faci sig-uri și dai sfaturi.
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de DanPartizan Mier Iul 11 2012, 19:51

Schizo.. nu te prea stiu, tinind cont ca esti moderator, pot spune ca esti.. de treaba :>

ai cele mai multe posturi si pot spune ca faci activitate pe forum Very Happy
DanPartizan
DanPartizan
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 68
Data de inscriere : 06/07/2012
Varsta : 31
Localizare : Moldova,Chisinau

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Schizo Mier Iul 11 2012, 19:53

Dane, din ce am văzut în câteva zile, ești un new joiner foarte promițător Very Happy Talentul tău în ale GFX-urilor nu poate fi contestat de nimeni, e încântător ce am văzut pe la tine. De asemenea, îmi place că ești implicat în toate topic-urile și cred că vei deveni un user de bază într-o perioadă scurtă de timp. Ține-o tot așa Wink
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Bullet Vin Iul 27 2012, 15:42

Schizo, frăţică >Very Happy<! Un tip de treabă, un tip căruia îi place mult să citească. Am observat că nu e nimic pe forum care să treacă neobservat de tine, dacă mă înţelegi Smile). Eşti un critic foarte bun în literatură. Dacă în celelalte domenii nu eşti la fel de bun, ştii să apreciezi/comentezi munca omului, iar acesta e un lucru de apreciat. Un tip direct, care nu-i este jenă de nimic ce l-ar pune într-o postură mai ,,mai" faţă de ceilalţi, ca să zic aşa şi asta am dedus-o atunci când mi-ai cerut lista aia cu manelele care le-am folosit. Eu te înţeleg perfect, şi eu ascult manele la caterincă Smile). Eşti un tip dinamic, care atunci când e nevoie de seriozitate, dai dovadă de seriozitate, iar la vreme de voie bună, nu-ţi lipseşte deloc simţul umorului.
Cam atât deocamdată, ciaules şi baftă în tot ceea ce faci!



Bully.
Bullet
Bullet
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 331
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 28
Localizare : În Dâmboviţa, şii?!

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Sarpe Vin Iul 27 2012, 23:44

Bullet,ai niste ficuri foarte bune si ai un talent la a scrie fara greseli,un prieten adevarat,esti foarte glumet cand trebuie adica cu mine mereu:)),cand te roaga omu sa il ajuti il ajuti cu cea mai mare placere deci Forza Bullet.Smile))
Sarpe
Sarpe
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Schizo Dum Iul 29 2012, 19:45

Ippo, te știu de puțină vreme și doar de pe forum, dar apreciez mult entuziasmul tău în GFX. Ești ambițios, vrei concursuri, te oferi să faci avatare și sig-uri pe comandă, e super de apreciat tot ceea ce faci. Îmi place că vrei să devii tot mai bun și lupți să te perfecționezi, de așa artiști are nevoie forum-ul Smile Spor.
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. - Pagina 2 Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum