Art New Generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Shingeki no Kyojin
Idiocracy EmptyMier Mar 09 2016, 20:23 Scris de razvanwar2

» Cerere avatare si semnaturi
Idiocracy EmptyMar Mar 10 2015, 23:21 Scris de Sarpe

» Spirit Crisis
Idiocracy EmptyLun Mar 09 2015, 22:04 Scris de Nekirus

» The Ferlands
Idiocracy EmptyDum Mar 08 2015, 00:22 Scris de iAndrei

» Ippo's Gallery
Idiocracy EmptySam Mar 07 2015, 22:29 Scris de Sarpe

» Fotografie la persoana a III-a
Idiocracy EmptyVin Mar 06 2015, 19:31 Scris de iAndrei

» LoL
Idiocracy EmptyVin Mar 06 2015, 18:50 Scris de iAndrei

» Carti Vs Filme
Idiocracy EmptyVin Mar 06 2015, 16:08 Scris de Delusive

» Recomandările lui Nekirus
Idiocracy EmptyMier Mar 04 2015, 14:35 Scris de Nekirus

» Concurs ranguri
Idiocracy EmptyMier Mar 04 2015, 14:21 Scris de Nekirus


Idiocracy

2 participanți

In jos

Idiocracy Empty Idiocracy

Mesaj Scris de Dark Fantasy Mar Apr 24 2012, 16:16

Ok, Pentru cei care nu l`ati vazut, vi`l recomand cu placere.

Filmul prezinta calatoria unui angajat (Luke Wilson) al librariei US Army, unul cu o inteligenta mediocra, este ales ca cobai pentru un experiment de hibernare umana. Alaturi de acesta este aleasa si o prostituata (Maya Rudolph), care calatoreste alaturi de el. Din pacate, dupa ce cei doi sunt inghetati, pentru a calatori in viitor, experimentul este uitat, ofiterul responsabil de acesta fiind arestat pentru prostitutie. Astfel cei doi raman inghetati pana in anul 2505. Viitorul...arata destul de sumbru, erau munti de gunoaie, uneori provocandu`se chiar si avalanse de deseuri, intreaga planeta era complet uscata, limba era mai mult o imbinare de mormaieli, si toata lumea era supravegeata cu ajutorul unui cod de bare. In acel viitor, angajatul mediocru ajunge cel mai inteligent om de pe planeta, si este ales prim-ministru in urma unui test de inteligenta. Astfel, el are parte de aventuri dintre cele mai ciudate, incercand sa se intoarca inapoi in trecut, dar in acelasi timp neputand sa lase viitorul in aceeasi mizerie. Mai multe sper sa aflati chiar voi, vazand filmul. Asta daca nu l`ati vazut deja. Mie mi s`a parut o comedie destul de ok, si v`o recomand din nou.
Dark Fantasy
Dark Fantasy
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 183
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Pamant...cred

Sus In jos

Idiocracy Empty Re: Idiocracy

Mesaj Scris de Schizo Joi Apr 26 2012, 07:25

Prezentarea nu arată rău, am văzut și trailer-ul pe youtube (ar fi trebuit să ni-l lași și pe ăla Wink ) și am rămas impresionat. Nu extraordinar. Dar e un film care merită văzut la un moment dat, când ai o oră jumate libere. Așa că mi l-am notat și, când o să reușesc să-mi fac timp să-l văd, revin cu o părere Smile
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum