Art New Generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Shingeki no Kyojin
Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) EmptyMier Mar 09 2016, 20:23 Scris de razvanwar2

» Cerere avatare si semnaturi
Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) EmptyMar Mar 10 2015, 23:21 Scris de Sarpe

» Spirit Crisis
Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) EmptyLun Mar 09 2015, 22:04 Scris de Nekirus

» The Ferlands
Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) EmptyDum Mar 08 2015, 00:22 Scris de iAndrei

» Ippo's Gallery
Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) EmptySam Mar 07 2015, 22:29 Scris de Sarpe

» Fotografie la persoana a III-a
Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) EmptyVin Mar 06 2015, 19:31 Scris de iAndrei

» LoL
Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) EmptyVin Mar 06 2015, 18:50 Scris de iAndrei

» Carti Vs Filme
Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) EmptyVin Mar 06 2015, 16:08 Scris de Delusive

» Recomandările lui Nekirus
Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) EmptyMier Mar 04 2015, 14:35 Scris de Nekirus

» Concurs ranguri
Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) EmptyMier Mar 04 2015, 14:21 Scris de Nekirus


Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

+4
Nopy
Bullet
iAndrei
Sieside
8 participanți

In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Sieside Sam Apr 28 2012, 00:23

Vizitator ,salut,sunt Sieside.Nu mă cunoașteți,sau poate că da.Îmi plac animeurile,femeile,etc.Sunt din București și am 18 ani.Îmi plac mult câinii,îi ador,îi cred adorabili.Culorile mele preferate sunt roșu,albastru și negru.Sunt traducător pe un site care momentan n-am timp de el.Sunt deseori arogant,ironic și în special glumeț.Frecvent fac greșeli deci vă rog să mă iertați.Am un laptop,dar n-o să vorbesc despre cei 4 gb ram și proccesorul Intel Pentium.Numele meu adevărat este Ștefan,mai citesc chiar și manga și stau pe chaturi.
Animeul meu preferat zic că e One Piece urmat de Bleach.
Nu prea îmi plac criticile deși încerc să le „accept într-un fel”.Despre diacritice este altă treabă - am windows 7.
Folosesc versiunea Programmers ca să nu schimbe y cu z și vice versa.
Am Photoshop CS 5 Extended dar nu cu trial,permanent.Sunt destul de începător cu el,totuși.Recent am învățat cum să unesc layerii.Dacă aveți probleme cu calculatorul puteți să mă contactați la sieside@yahoo.ro ,neștiind însă dacă voi putea rezolva ceva.Am Team Viewer 7 pentru cazuri și cazuri.Sunt moderator pe un forum și trebuie să-l moderez,neștiind dacă voi putea sta prea mult pe-aici.
Probabil că o să vă doară ochii de la ce am scris dar sper să nu.Abea mai știu câteva lucruri despre Dragon Ball pentru că eu am urmărit la TV nu pe siteuri.
Misterul nickului meu?A fost făcut pe un chat chatango în urma numelui anonim „Side”.Când mi-am făcut cont cu „Side”,care-mi suna bine îmi zicea că e folosit.Apoi mi-a sărit în minte Seaside,dar nu-mi plăcea cum suna,așa că am înlocuit „e”-ul cu i.
Lucrez între timp la un fan fic care o să-l postez și pe forumul ăsta.O să încetez cu romanul chiar aici.

V-am salutat pe toți! Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) 6


Ultima editare efectuata de catre Sieside in Lun Iul 30 2012, 20:15, editata de 3 ori
Sieside
Sieside
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 81
Data de inscriere : 28/04/2012
Varsta : 30
Localizare : Ex-Side

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de iAndrei Sam Apr 28 2012, 00:34

Ai uitat să scoţi paragraful cu Paştele ;;].
În orice caz, bine ai venit pe la noi. Avem ca lucruri în comun că suntem din Bucureşti, avem 18 ani şi PS CS5 Smile . Sper să fii activ totuşi şi nu îţi pot promite nimic in legătură cu critica, pe aici circulă prea mulţi grammar nazis.
Păi, să te distrezi!

Ciao!
iAndrei
iAndrei
Admin
Admin

Administrator Administrator
Mesaje : 438
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Sieside Sam Apr 28 2012, 00:38

Când sunt somnoros nu mai gândesc deloc Smile dacă nu mă ajutai atunci mă apucam de spart ouă roșii.Mulțumesc mult de urarea călduroasă!
Sieside
Sieside
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 81
Data de inscriere : 28/04/2012
Varsta : 30
Localizare : Ex-Side

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Bullet Sam Apr 28 2012, 09:04

Salut si welcome here, Stefan(daca-mi permiti sa-ti zic asa). Daca tu si cu Andrei aveti 3 lucruri in comun, sa stii ca tot atatea avem si noi cu exceptia faptului ca eu nu sunt din Bucuresti si nu am 18 ani, in rest :-)). Sunt destui critici pe-aici asa ca tine-te bine, fie ca vrei, fie ca nu, ei tot vor taia pana la os...glumesc, mai toti critica prieteneste Very Happy.
Iti urez multa bafta si spor la scris/in tot ceea ce faci/etc etc etc.






Bully.
Bullet
Bullet
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 331
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 28
Localizare : În Dâmboviţa, şii?!

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Nopy Sam Apr 28 2012, 09:34

Salut Sieside.Sper sa te simti bine pe site si sa ne uimesti cu creatiile tale.Eu sunt Nopy probabil ma sti de pe site-ul unde traduci.Ce pot sa zic si eu sunt din Bucuresti.Am putea face un meeting astia din Bucuresti.

Nopy
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 58
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Sieside Sam Apr 28 2012, 11:23

@Bullet,mulțumesc mult și nu contează ce critică e,doar să fie constructivă,nu să mă facă să renunț la toată munca Smile
@Nopy,da,te știu de pe un forum unde ești și tu moderator cu mine,probabil o să vă uimesc cu photoshopul când o să învăț toate bazele.Încerc să lucrez la un fan fic pe care o să-l postez și aici.Reuniunea București sau Reuniunea Oamenilor De Pe Forumuri Care Sunt Din București?Oricum mulțumesc.
Sieside
Sieside
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 81
Data de inscriere : 28/04/2012
Varsta : 30
Localizare : Ex-Side

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Vizitator Sam Apr 28 2012, 11:33

Bine ai venit.
Eu sunt Dante,incantat.
Foarte tare postul tau,chiar m-a incatat descrierea ta,plina de viata si putin umor.
Sper sa te simti bine printre noi.
Bafta la postat.

~Dante

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Sieside Sam Apr 28 2012, 11:48

Mulțumesc,faza cu umorul nu am prea vrut s-o fac *eu*,a ieșit din subiecte.Dacă ar fi la fel de plină de viață când eram eu cândva ziceai că e doar umor,nu și plină de viață.Mulțumesc de urare!
Sieside
Sieside
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 81
Data de inscriere : 28/04/2012
Varsta : 30
Localizare : Ex-Side

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de iGeorgiana Sam Apr 28 2012, 11:54

Hehe, nu te-ai zgârcit deloc la prezentare, ai povestit toate nimicurile şi ai făcut-o într-un mod amuzant. Deşi în mod normal nu ne-ar interesa aspecte precum acelea pe care le-ai precizat tu, ne-ai dovedit faptul că eşti ironic.
Eu îţi urez bun venit în comunitatea noastră, sper să te acomodezi repede şi să îţi faci mulţi prieteni.
Ce genuri de muzică asculţi ? Şiii desenezi ?
De critică n-o să scapi fiindcă mi se pare a fi singurul mod în care un user să se îndrepte şi să înveţe din greşeli. Însă nu îţi face griji, n-o să fim chiar aşa răi. Very Happy

Încă o dată bun venit, spor la postat, uşurel cu spam-ul (înspre deloc) şii have fun~
iGeorgiana
iGeorgiana
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 413
Data de inscriere : 06/04/2012

http://angilicious.blogspot.com/

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Sieside Sam Apr 28 2012, 11:58

Mulțumesc Georgiana,acum să-ți răspund.
Ascult genuri pop,dar mă obișnuiesc cu orice gen,depinde când îl ascult.
Da,desenez,dar n-am aparat foto și cu telefonul se vede blurat și neclar,mai ales pentru că eu fac grafică.
Nu-mi plac criticele,dar le accept pe cele constructive.
Îmi place să ascult regulamentul dar uneori îl încalc puțin fără să-mi dau seama.
O să mă fac mai cunoscut,acum mă uit la topicul cu fotografiile tale,Georgiana Very Happy .
Sieside
Sieside
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 81
Data de inscriere : 28/04/2012
Varsta : 30
Localizare : Ex-Side

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Axerix21 Sam Apr 28 2012, 13:15

sieisde?!chiar toti de pe "site-ul ala" vin aici?macar scrie ca te-a adus axerix21 Cool
Axerix21
Axerix21
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 35
Data de inscriere : 02/04/2012

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Sieside Sam Apr 28 2012, 13:18

Chiar asta am scris,vizitează-mi profilul.Ai grijă cu spamul,nu toți vin dar uni vor să-și expună lucrările.Ai grijă și la off-topic.Din păcate n-am pentru ce să zic „mulțumesc”.
Sieside
Sieside
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 81
Data de inscriere : 28/04/2012
Varsta : 30
Localizare : Ex-Side

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Axerix21 Sam Apr 28 2012, 13:20

defapt nu prea vad...upss,am gresit profilul Very Happy ok,bun venit, si sper ca aici termini "One piece fan fic"

Sper că e limpede că această conversație nu are ce căuta aici. Apreciez faptul că Ștefan și-a cerut scuze pentru spam. Te rog să fii mai atent data viitoare când postezi. Și, ceilalți, la fel, luați exemplu de ”Așa nu”.
SuperSchizophrenic
Axerix21
Axerix21
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 35
Data de inscriere : 02/04/2012

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Sieside Sam Apr 28 2012, 13:23

Nu,fac altul,ăla era prost.Te rog,încetează cu off-topicul și spamul.Poți să vorbești cu mine prin private messages sau prin mess,am id-ul tău.
Sieside
Sieside
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 81
Data de inscriere : 28/04/2012
Varsta : 30
Localizare : Ex-Side

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Harlequin Sam Apr 28 2012, 19:15

Cu muult timp mai târziu, îţi urez şi eu un călduros : "Bun venit printre noi" >Very Happy<
Mă bucur că avem atâtea în comun totuşi : mai ales faptul ca ne plac amândurora femeile (deşi tind să îmi placă şi fetele)
Sper să te distrezi pe aici şi să te vedem activ
Harlequin
Harlequin
Moderator
Moderator

Mesaje : 284
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 31
Localizare : Pe munte!

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Sieside Sam Apr 28 2012, 19:22

Mulțumesc de urarea călduroasă care mi-ai dat-o!Și eu mă bucur că avem multe lucruri în comun deși eu nu-s pedofil Very Happy Voi sta ceva timp pe la voi și o să ne cunoaștem mai bine,sper să ne revedem în același „grup” ;;;;;;; )
Sieside
Sieside
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 81
Data de inscriere : 28/04/2012
Varsta : 30
Localizare : Ex-Side

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Schizo Dum Apr 29 2012, 18:53

Salut, Ștefan. Nu mai știu sincer dacă ți-am mai urat o dată ”Bun venit”, dar, dacă nu am făcut-o, am să o fac acum. Sper să te simți bine printre noi și să vezi sau citești artă de calitate. Îți aștept fic-ul. Dacă nu vrei critică, este alegerea ta, iar eu am să o respect, dar, în general, este cam cea mai utilă formă de dezvoltare a talentului.
Have fun!
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Sieside Vin Mai 11 2012, 14:16

SuperSchizophrenic a scris:Salut, Ștefan. Nu mai știu sincer dacă ți-am mai urat o dată ”Bun venit”, dar, dacă nu am făcut-o, am să o fac acum. Sper să te simți bine printre noi și să vezi sau citești artă de calitate. Îți aștept fic-ul. Dacă nu vrei critică, este alegerea ta, iar eu am să o respect, dar, în general, este cam cea mai utilă formă de dezvoltare a talentului.
Have fun!

Salut,Schizo, în primul rând pot să-ți zic Schizo?În al doilea rând,prin critică mă refeream la altceva,defapt abia aștept să-mi tai gâtu cum ai făcut la GFX,glumesc.Critica constructivă mai mult,mă încurajează,dar nu e rău nici fără critici jocolor jocolor jocolor .Mulțumesc pentru „urarea” călduroasă,și dacă chiar îmi aștepți ficul îți dau un indiciu: se numește Andromeda.
Sieside
Sieside
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 81
Data de inscriere : 28/04/2012
Varsta : 30
Localizare : Ex-Side

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Schizo Dum Mai 13 2012, 20:45

Poți să-mi spui liniștit Schizo, oricum așa îmi zic toți pe-aici (după cum ai văzut, presupun Razz ). Ah, și eu mă refeream la critică constructivă, evident. Încă îți aștept fic-ul și am să-ți arăt că peste tot e loc de mai bine. Într-un mod motivant și constructiv Razz Spor.
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

Bună seara/ziua! (Depinde când citiți) Empty Re: Bună seara/ziua! (Depinde când citiți)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum