Art New Generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Shingeki no Kyojin
Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic EmptyMier Mar 09 2016, 20:23 Scris de razvanwar2

» Cerere avatare si semnaturi
Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic EmptyMar Mar 10 2015, 23:21 Scris de Sarpe

» Spirit Crisis
Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic EmptyLun Mar 09 2015, 22:04 Scris de Nekirus

» The Ferlands
Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic EmptyDum Mar 08 2015, 00:22 Scris de iAndrei

» Ippo's Gallery
Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic EmptySam Mar 07 2015, 22:29 Scris de Sarpe

» Fotografie la persoana a III-a
Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic EmptyVin Mar 06 2015, 19:31 Scris de iAndrei

» LoL
Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic EmptyVin Mar 06 2015, 18:50 Scris de iAndrei

» Carti Vs Filme
Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic EmptyVin Mar 06 2015, 16:08 Scris de Delusive

» Recomandările lui Nekirus
Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic EmptyMier Mar 04 2015, 14:35 Scris de Nekirus

» Concurs ranguri
Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic EmptyMier Mar 04 2015, 14:21 Scris de Nekirus


Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic

3 participanți

In jos

Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic Empty Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic

Mesaj Scris de Darky Vin Iul 06 2012, 19:43

Pai motivele sunt multe dar voi pune doar cateva.
1) George este primul ( pentru moment singurul) fic terminat de pe forum.
2)Maestria lui Schizo s'a vazut si ne face sa ne simtim ca si cum am fi acolo si am lua parte la actiune.
3)Imi plac creatiile de groaza (motiv strict personal)
Darky
Darky
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 336
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Tehnic vorbind nu stiu exact :-? putem fi in mijlocul universului sau la periferie

Sus In jos

Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic Empty Re: Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic

Mesaj Scris de Vizitator Lun Iul 23 2012, 11:57

Aici merge si votul meu.
Am fost cuprins,speriat,chiar bantuit 2 nopti de acest George...Am avut convorbiri imaginare cu el,am avut conflicte si incercari de a castiga argumente cu el,pana am realizat ca a fost doar o poveste facuta de tine...
Nu m-am interesat niciodata daca e scris din cazuri reale sau alte chestii,dar atat de tare m-a cuprins,incat pot spune ca sunt "chilled to the bone".
Ai votul meu :*

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic Empty Re: Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic

Mesaj Scris de Bullet Lun Iul 23 2012, 12:54

Şi votul meu merge la acest fic. E primul fic care-l citesc cap-coadă. E primul fic care m-a făcut să mă simt ca atunci când văd un film bun. Nu neapărat un film de groază, dar un film cu actori bine aleşi, cu actori care-şi joacă bine rolurile. Descrierea e foarte bună: descrierea personajelor, a acţiunii... totul e genial.
Bullet
Bullet
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 331
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 28
Localizare : În Dâmboviţa, şii?!

Sus In jos

Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic Empty Re: Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic

Mesaj Scris de Nekirus Joi Aug 02 2012, 21:53

In urma voturilor care au fost in numar de trei, declar ficul "George" a lui Schizo ca fiind cel mai bun fanfiction de pe acest form. Felicitari Schizo!
Nekirus
Nekirus
Admin
Admin

Administrator Administrator
Mesaje : 193
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Baia Mare

https://artnewgeneration.niceboard.com

Sus In jos

Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic Empty Re: Propun Fic'ul George a lui SuperSchizophrenic

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum