Art New Generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Shingeki no Kyojin
Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) EmptyMier Mar 09 2016, 20:23 Scris de razvanwar2

» Cerere avatare si semnaturi
Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) EmptyMar Mar 10 2015, 23:21 Scris de Sarpe

» Spirit Crisis
Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) EmptyLun Mar 09 2015, 22:04 Scris de Nekirus

» The Ferlands
Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) EmptyDum Mar 08 2015, 00:22 Scris de iAndrei

» Ippo's Gallery
Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) EmptySam Mar 07 2015, 22:29 Scris de Sarpe

» Fotografie la persoana a III-a
Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) EmptyVin Mar 06 2015, 19:31 Scris de iAndrei

» LoL
Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) EmptyVin Mar 06 2015, 18:50 Scris de iAndrei

» Carti Vs Filme
Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) EmptyVin Mar 06 2015, 16:08 Scris de Delusive

» Recomandările lui Nekirus
Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) EmptyMier Mar 04 2015, 14:35 Scris de Nekirus

» Concurs ranguri
Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) EmptyMier Mar 04 2015, 14:21 Scris de Nekirus


Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :)

+3
iGeorgiana
Schizo
PurpleVodka
7 participanți

In jos

Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) Empty Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :)

Mesaj Scris de PurpleVodka Mier Sept 05 2012, 22:16

Heya, artistilor!
Daca tot o facem clasic, hai sa o facem ca lumea, zic. :
Nume : Andreea Troneci (Nicoleta)
Varsta: 14
Restul scrie si in profilul meu, de fapt...

Imi place misterul negru si ma uit la House M.D.
Sunt intr-o relatie cu luna..si (cica..:p ) cu un poet pueril, dar cam nebun de felu' lui.
Nu pot spune ca am preferinte muzicale..daca are ritm si transmite ceva, merge.
Ca hobby-uri..imi place sa calatoresc (si evident, ca orice copila, visez sa vad intreaga lume intr-o zi cu soare), sa fac poze..
Sunt genul de visator care se urca pe bloc doar pentru a observa ordinea stelelor.

Citate preferate: "Viata e scurta,iar daca nu putem sa o lungim,macar s-o facem lata"
"Cu teava unui revolver intre dinti,nu pronunti decat vocale."

Nice to meet ya... oricine ai fi Smile


Ultima editare efectuata de catre PurpleVodka in Mier Sept 05 2012, 22:20, editata de 1 ori
PurpleVodka
PurpleVodka
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 14
Data de inscriere : 04/09/2012
Varsta : 25
Localizare : Cuibul meu plin de vise.

http://seeme-saw.blogspot.com/

Sus In jos

Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) Empty Re: Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :)

Mesaj Scris de Schizo Mier Sept 05 2012, 22:20

Salut și bine ai venit! Mă bucur să te avem printre noi. Pentru început, felicitări pentru prezentare, foarte reușită. Apoi, felicitări pentru nickname, îmi place teribil vodka Smile) Felicitări și mai sincere pentru citate, ultimul e extraordinar. Pe primul îl aplic zi de zi Smile) Nu în ultimul rând, îți urez ședere plăcută și distracție multă, să ne încânți cu operele tale artistice și te așteptăm cu toții să vezi ce-am creat noi Very Happy
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) Empty Re: Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :)

Mesaj Scris de iGeorgiana Mier Sept 05 2012, 22:25

Bună Andreea! (sau Nicoleta, cum preferi) Mă bucur nespus că te-ai alăturat comunităţii noastre şi sper s-o populezi cât mai mult. Dacă poetul nebun e atât de talentat, mă îndoiesc că tu eşti mai departe. ^^ Deci, aştept să îţi postezi creaţiile de orice fel şi poate ne încânţi şi cu nişte fotografii, dacă tot au spus că te pasionează acest hobby.

Happy posting and have fun!
:3
iGeorgiana
iGeorgiana
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 413
Data de inscriere : 06/04/2012

http://angilicious.blogspot.com/

Sus In jos

Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) Empty Re: Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :)

Mesaj Scris de hahaha Mier Sept 05 2012, 22:28

Bun venit si salutare Smile . Asteptam sa iti vedem creatiile, si te asteptam si pe la sectiunea : Fotografie, de vreme ce ai zis ca iti place sa faci poze Very Happy . Sper sa te imprietenesti cu cei de aici cat mai repede si sa te distrezi. A, si imi place mult prezentarea ta. And happy posting .
hahaha
hahaha
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 25
Data de inscriere : 03/07/2012

Sus In jos

Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) Empty Re: Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :)

Mesaj Scris de Darky Mier Sept 05 2012, 22:38

Salutare si bine ai venit in casa ANG.Sper sa te simti bine, cum am zis tuturor iti zic si tie sedere placuta si astept sa ma uimesti cu creatiile tale.Ceao ne vedem in topicuri...
Darky
Darky
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 336
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Tehnic vorbind nu stiu exact :-? putem fi in mijlocul universului sau la periferie

Sus In jos

Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) Empty Re: Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :)

Mesaj Scris de iAndrei Mier Sept 05 2012, 22:43

Ciao, Andreea! Îmi place prezentarea, bine pusă la punct şi am observat nişte aspecte care mi te pun într-o lumină bună (adică te uiţi la House M.D. şi faci fotografii).
Citatele sunt bine alese, dar primul eu o să îl iau ca pe un "Hakuna Matata" şi nu "Yolo" :]]
În rest, îi mulţumesc lui Kevin că ni te-a adus şi sper să postezi ceva fotografii, să te distrezi pe la noi!

Ciao!
iAndrei
iAndrei
Admin
Admin

Administrator Administrator
Mesaje : 438
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) Empty Re: Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :)

Mesaj Scris de PurpleVodka Mier Sept 05 2012, 23:28

Mulțumesc pentru căldură..

Schizo, dacă îți place vodka la fel de mult cum îmi place mie... atunci bate cinciu', buddy! Smile)

Georgiana, prefer Andreea :p Voi încerca să postez și câteva fotografii în curând.. mulțumesc.

Hahaha, nice nickname .. inspiră..o stare de euforie. Smile)

Darky, merci.. Nu știu dacă scopul meu final va fi să uimesc... dar publicul este cel mai important, nu? :p

Andrei, observ "colo' șa' " că ești administratorul, în concluzie țin să-ți spun că site-ul este foarte coolish.. Mă bucur că mi-a zis kevin de el. Felicitări pentru el! Smile
PurpleVodka
PurpleVodka
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 14
Data de inscriere : 04/09/2012
Varsta : 25
Localizare : Cuibul meu plin de vise.

http://seeme-saw.blogspot.com/

Sus In jos

Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) Empty Re: Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :)

Mesaj Scris de Bullet Joi Sept 06 2012, 09:52

Bună, Andreea! Trăiască vodkaaaa, măă! \m/ Aşa, la fel ca şi Schizo, îmi place şi mie vodka. Poate ne vedem la un pahar :>. A... spuneai că ai prieten... damn -.-. Smile) Glmesc. So, bine ai venit în comunitatea noastră. Îţi urez ,,şăderi" plăcută şi-ţi aştept creaţiile tale. Dacă prietenul tău e poet nebun, atunci cred că o să intersectăm noi pe la ,,Creaţii Literare". Îţi urez baftă şi spor în ceea ce faci. Apropos, mai urmăreşti şi alte seriale? :-? Ciaules!



Bully.
Bullet
Bullet
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 331
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 28
Localizare : În Dâmboviţa, şii?!

Sus In jos

Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) Empty Re: Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :)

Mesaj Scris de PurpleVodka Joi Sept 06 2012, 16:47

Bully, eu am o vorbă.."vodka connecting people", you know?Smile)) Alte seriale..:-? Nu pot afirma că am văzut foarte multe, mai ales că prefer să citesc câteva pagini "aurii" dintr-o carte decât să mă uit la un serial care după părerea mea nu merită, cum ar fi "The Vampire Diaries" (no offence). M-am uitat la Friends (foarte tare serialul, pe care încă nu l-am terminat, de altfel..) și la Grey's Anatomy.. Evident, câteva episoade din South Park, în nopțile albe alături de 'pretenasi', nu se pun Smile)

Sayonara!
PurpleVodka
PurpleVodka
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 14
Data de inscriere : 04/09/2012
Varsta : 25
Localizare : Cuibul meu plin de vise.

http://seeme-saw.blogspot.com/

Sus In jos

Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :) Empty Re: Mereu se incepe de undeva. So..uite-ma :)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum