Art New Generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Shingeki no Kyojin
Cristian Gog  EmptyMier Mar 09 2016, 20:23 Scris de razvanwar2

» Cerere avatare si semnaturi
Cristian Gog  EmptyMar Mar 10 2015, 23:21 Scris de Sarpe

» Spirit Crisis
Cristian Gog  EmptyLun Mar 09 2015, 22:04 Scris de Nekirus

» The Ferlands
Cristian Gog  EmptyDum Mar 08 2015, 00:22 Scris de iAndrei

» Ippo's Gallery
Cristian Gog  EmptySam Mar 07 2015, 22:29 Scris de Sarpe

» Fotografie la persoana a III-a
Cristian Gog  EmptyVin Mar 06 2015, 19:31 Scris de iAndrei

» LoL
Cristian Gog  EmptyVin Mar 06 2015, 18:50 Scris de iAndrei

» Carti Vs Filme
Cristian Gog  EmptyVin Mar 06 2015, 16:08 Scris de Delusive

» Recomandările lui Nekirus
Cristian Gog  EmptyMier Mar 04 2015, 14:35 Scris de Nekirus

» Concurs ranguri
Cristian Gog  EmptyMier Mar 04 2015, 14:21 Scris de Nekirus


Cristian Gog

4 participanți

In jos

Cristian Gog  Empty Cristian Gog

Mesaj Scris de SyleBV Mar Iul 24 2012, 15:51

Cristian Gog dupa cum bine stiti este castigatorul de la Romani au tlanet editia a 2 a.
Dupa parerea mea este cel mai mare escroc deoarece in finala numarul sau a fost ceva care este pur si simplu imposibil. Mai exact el sia oprit inima(cea ce este imposibil).
De ce este imposibil sa iti opresti inima? Simplu muschiul cardiac este un muschi fin si nu poate fi controlat nu il poti incorda cand vrei tu nu poti face nimic dupa cum doresti cu el spre deosebire de alti muschi din corp.
Voi ce pareri aveti?
SyleBV
SyleBV
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 233
Data de inscriere : 17/04/2012
Varsta : 31
Localizare : Brasov

http://sylebrasov.blogspot.com/

Sus In jos

Cristian Gog  Empty Re: Cristian Gog

Mesaj Scris de Royal__blood Mar Iul 24 2012, 16:10

Cu numerele din finala mai mult s-a facut de ras. Eu l-am mai vazut pe net, in preselectii si in niste intruniri ( asta cred ca erau) ale scamatorilor. Si mi-a lasat impresia, ca stie sa faca si lucruri mai interesante decat ce a facut in finala de la Romanii au talent. Nu inteleg de ce a venit in finala cu mizeriile alea. A jignit pur si simplu inteligenta oamenilor ( care ma rog, mai au inca 3 neuroni functionabili ). Dar in fine, pentru ca multa populatie se lasa usor influentata de aplauze si cuvintele frumoase ale juriului, numerele lui au prins si l-a votat lumea.
Bravo lui, ce sa zic. A facut niste numere foarte proaste ( ajutat fiind si de regie), nu a furat, nu a dat in cap. Daca lumea e proasta si profiti de pe urma ei, fara sa faci ilegalitati, ce e rau in asta?
Royal__blood
Royal__blood
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 217
Data de inscriere : 25/04/2012
Varsta : 31
Localizare : jud. Giurgiu

http://www.florentinabuica.blogspot.com

Sus In jos

Cristian Gog  Empty Re: Cristian Gog

Mesaj Scris de Bullet Mar Iul 24 2012, 16:25

Vorba lui Badea, ţara-i plină de Gogi Smile). Mă refer la cei care l-au votat. Syle, nu te poţi lua de faptul că el şi-a oprit inima şi a sfidat legile chirurgului de la Pocreaca. E ,,iluzionist", ,,mentalist"... satan şite ce-o fi, dar asta ar trebui să fie meseria lui, să te facă să crezi imposibilul sau mă rog, ceva de genul. Mbine, la chestia cu opritul inimii am auzit eu ceva de o minge de ping-pong pusă sub braţ... în fine, nu mă bag că nu cunosc prea multe. Cred şi eu că numerele din finală îs cam banale faţă de ce-a făcut în semi-finală. Eu doar atât am de menţionat: nu merita să câştige, Krem a fost baza! Krem a rupt tot, Krem trebuia să facă o strofă special pentru Gog şi să-i arate talent, Krem iz 'ă best! \m/! (aşa-i că sunt troll câteodată, nu? Smile )





Bully.
Bullet
Bullet
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 331
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 28
Localizare : În Dâmboviţa, şii?!

Sus In jos

Cristian Gog  Empty Re: Cristian Gog

Mesaj Scris de Schizo Mar Iul 24 2012, 22:08

Eu nu m-am uitat la emisiunea asta, în primul rând pentru că mi se pare o mizerie. Știam de Krem de pe youtube și mi se părea și mie fantastic ce făcea individul. Era tare să fi câștigat el. Am citit despre câștigător aici, acum. Nu mi se pare jenant faptul că s-a folosit de o scamatorie să păcălească publicul. Nu asta fac și prestidigitatorii? Rasputin nu a făcut aceleași lucruri pe vremea lui? Sau câți alți iluzioniști? Prin urmare, nu condamn gestul lui. Plus că, din ce știu, e posibil să oprești pentru foarte scurt timp mușchiul cardiac prin nu știu ce metode, dar nu pot să garantez asta, e doar o chestie auzită.
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

Cristian Gog  Empty Re: Cristian Gog

Mesaj Scris de Vizitator Mier Iul 25 2012, 11:46

Sinagogii si fariseii obisnuiau sa-si opreasca inima pe timpuri ca sa se prefaca rezurectati de Dumnezeu.
Anumiti preoti meschini din ziua de azi fac asta.
Cat despre truc, poate si-a oprit inima,poate nu, dar show-biz-ul este intitulat "ROMANII AU TALENT".
Daca a avut destul talent incat sa vina cu o scamatorie care sa impresioneze publicul,ba chiar sa faca sa creada ca a fost adevarat, atunci bravo lui.
Ce e drept,meritau altii, dar meh, publicul Smile .

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Cristian Gog  Empty Re: Cristian Gog

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum