Art New Generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Shingeki no Kyojin
Ippo's Games EmptyMier Mar 09 2016, 20:23 Scris de razvanwar2

» Cerere avatare si semnaturi
Ippo's Games EmptyMar Mar 10 2015, 23:21 Scris de Sarpe

» Spirit Crisis
Ippo's Games EmptyLun Mar 09 2015, 22:04 Scris de Nekirus

» The Ferlands
Ippo's Games EmptyDum Mar 08 2015, 00:22 Scris de iAndrei

» Ippo's Gallery
Ippo's Games EmptySam Mar 07 2015, 22:29 Scris de Sarpe

» Fotografie la persoana a III-a
Ippo's Games EmptyVin Mar 06 2015, 19:31 Scris de iAndrei

» LoL
Ippo's Games EmptyVin Mar 06 2015, 18:50 Scris de iAndrei

» Carti Vs Filme
Ippo's Games EmptyVin Mar 06 2015, 16:08 Scris de Delusive

» Recomandările lui Nekirus
Ippo's Games EmptyMier Mar 04 2015, 14:35 Scris de Nekirus

» Concurs ranguri
Ippo's Games EmptyMier Mar 04 2015, 14:21 Scris de Nekirus


Ippo's Games

3 participanți

In jos

Ippo's Games Empty Ippo's Games

Mesaj Scris de Sarpe Joi Iul 12 2012, 10:46

Am jucat si eu foarte multe jocuri si m-am gandit de ce sa nu fac si eu un topic cu jocurile jucate de mine sa le puteti juca si voi deaorece sunt minunate:
Top 10 Games:
DarkSiders:Terminat intr-o luna cu pauze,are o grafica uimitoare si un gameplay incredibil merita jucat.
2)Assassin's Creed:Terminat in cam 2 luni cu multe pauze este un joc greutz,dar merita efortul acel gameplay captivant si acea poveste uimitoare.
3)Fifa 12-Acesta nu poate fi terminat decat la manger mode presupun care mie nu imi place,acest joc este frumos din cauza grafici si schemelor poti face niste trickuri uimitoare la acest joc si se fac foarte usor daca sti sa iti faci controalele.
4)Mafia 2:Terminat,acest joc este genial si o poveste uimitoare cel mai mult la acest joc mi-a placut sistemul de lupta si daca iti plac jocurile cu mafie acest joc este potrivit.
5)SBK Generations:Incu nu l-am terminat este un joc,cu motociclete si este mult mai frumos ca si grafica decat SBK 2012,dar ca la toate SBK-urile curbele,le iei mai prost,trebuie sa te obisnuiesti cu jocul si acest joc merita incercat.
6)NFS HOT PURSUIT:Sunt sigur ca multi ati auzit de acest joc incredibil de frumos pentru a il putea juca trebuie sa fi un jucator cat de cat bun de nfs are un gameplay cam greu,singurul lucru urat in acest joc este ca nu iti poti tuna tu masina.
7)James Bond:Blood Stone.Multi dintre voi stiti povestea lui James Bond,din filme sau jocurile mai vechi pentru Blood Stone iti trebuie un pc cat de cat bun,dar merita ai multe dispozitive de agent sub acoperire merita jucat l-am terminat in 2 luni ce vreti sunt cam incet:)).
8)Harry Potter and the Deathly Hallows 1:Terminat in 2 saptamani:Fata de alte jocuri din seria Harry Potter acesta include mai multa actiune si grafica buna cu multa vraji si chestii noi.
9)Prince of Persia: The Forgotten Sands:Terminat intr-o luna si jumatate:Multi dintre voi in general ati jucat primul joc Prince of Persie the sands of time care la vreamea lui avea un succesc enorm,dar in ultimul joc din serie presupun The forgotten sands ai o mult mai mare rapiditate si e mult mai captivant jocul si mult mai greu,gameplayul e cam greu,dar te obisnuiesti.
10)Ultimul,dar nu cel din urma:Prison Break: The Conspiracy:terminat in 3 saptamani:Multi spun ca este luat dupa,povestea filmului nu am vazut serialul inca,dar daca va plac jocurile in puscarie care au multa actiune:bataie te furisezi sa furi ceva din puscarie si cu asta am spus tot va las pe voi sa decideti.
Pace!
Sarpe
Sarpe
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Ippo's Games Empty Re: Ippo's Games

Mesaj Scris de Bullet Joi Iul 12 2012, 11:01

Frumoase jocuri, Ippo! Din lista asta a ta am terminat doar Assassin's Creed (toată seria) şi Prince of Persia (în afară de 4, la fel, toată seria). Pe primul loc Darkisders? :-? Cred că şi listei mele o să-i fac un edit şi o să pun tot Darkisders pe primul loc. Într-adevăr, este un joc foarte tare, cu dita gameplay-ul frumos! Am în PC Prison Break, dar mi-e lene să-l instalez. Până nu termin Darksiders nu mă apuc de nici un joc Smile). Când fac pauză la Darksiders mai rup şi eu o Fifa 12. Fifa 12 a întrecut orice aşteptare. Cu invidie o recunosc: Fifa 12 a întrecut PES-ul, dar sper ca pe viitor ăştia de la Konami să facă ceva şi să ajungă iar peste Fifa.
James Bond: Blood Stone pare destul de lung dacă ai zis că l-ai terminat în două luni, chiar dacă ai zis tu că eşti mai încet. Acum găseşti mai greu jocuri care să le termini în mai mult de o săptămână. Unele au peste 10 Gb şi le termini în maxim o zi (Call of Duty de exemplu). Am deocamdată James Bond: Quantum of Solace, care e ultimul parcă. Şi pe ăsta mi-e lene să-l instalez, dar dacă îl termin, o să-l iau şi pe ăla de care ai menţionat tu şi o să-l încerc.
Ce mă deranjează pe mine la nervult optic e NFS: Hot Pursuit. Nu l-am jucat, dar de la NFS Most Wanted încoace ăştia de la EA s-au prostit cu NFS-urile. Eu rămân la Most Wanted ca fiind cel mai bun din toată seria. Nici cu The Run n-au făcut prea mare lucru, mergi cu maşina non-stop, iar povestea e seacă. În rest, jocuri frumoase, unele urmează să le încerc şi eu la ce review le-ai făcut. Baftă!




Bully.
Bullet
Bullet
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 331
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 28
Localizare : În Dâmboviţa, şii?!

Sus In jos

Ippo's Games Empty Re: Ippo's Games

Mesaj Scris de Sarpe Joi Iul 12 2012, 11:12

Ai mare dreptate Bullet la nfs most wanted si carbon te poti plimba in oras sa iti tunezi masina cum vrei,dar Hot Pursuit la grafica e pest most wanted este si mai nou.Adevarul ca nici The Run,nu are o poveste foarte minunata,dar la Top 10 jocuri masini The run este pe locul 1 in orice top,si da mergi cu masina non stop si aici la hot pursuit e tot la fel mergi cu masina non stop la Hot pursuit nu iti poti face prezenta scenica cu tunningul masini sti ce zic.
Sarpe
Sarpe
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 52
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Ippo's Games Empty Re: Ippo's Games

Mesaj Scris de Schizo Joi Iul 12 2012, 19:28

Interesante alegeri. Curios că nu am văzut niciun joc de strategie (fie el TBS sau alt tip). Anyway, felicitări pentru Hot Pursuit, e un joc pe care l-am jucat și eu de mi-au sărit capacele la vremea lui. Dar, ca și Bully, acum am Most Wanted, care mi-a plăcut prin combinarea elementelor din Underground și chiar Hot Pursuit. De FIFA12 nu pot zice multe lucruri de laudă, deoarece continuă să mă dezamăgească faptul că jocul e destinat exclusiv consolelor și e greu să te adaptezi cu el pentru PC. Plus că are câteva bug-uri. Anyway, felicitări pentru listă și spor în toate Very Happy
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

Ippo's Games Empty Re: Ippo's Games

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum