Art New Generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Shingeki no Kyojin
DenPartyZen presentation .. premiera globala EmptyMier Mar 09 2016, 20:23 Scris de razvanwar2

» Cerere avatare si semnaturi
DenPartyZen presentation .. premiera globala EmptyMar Mar 10 2015, 23:21 Scris de Sarpe

» Spirit Crisis
DenPartyZen presentation .. premiera globala EmptyLun Mar 09 2015, 22:04 Scris de Nekirus

» The Ferlands
DenPartyZen presentation .. premiera globala EmptyDum Mar 08 2015, 00:22 Scris de iAndrei

» Ippo's Gallery
DenPartyZen presentation .. premiera globala EmptySam Mar 07 2015, 22:29 Scris de Sarpe

» Fotografie la persoana a III-a
DenPartyZen presentation .. premiera globala EmptyVin Mar 06 2015, 19:31 Scris de iAndrei

» LoL
DenPartyZen presentation .. premiera globala EmptyVin Mar 06 2015, 18:50 Scris de iAndrei

» Carti Vs Filme
DenPartyZen presentation .. premiera globala EmptyVin Mar 06 2015, 16:08 Scris de Delusive

» Recomandările lui Nekirus
DenPartyZen presentation .. premiera globala EmptyMier Mar 04 2015, 14:35 Scris de Nekirus

» Concurs ranguri
DenPartyZen presentation .. premiera globala EmptyMier Mar 04 2015, 14:21 Scris de Nekirus


DenPartyZen presentation .. premiera globala

+5
iAndrei
Bullet
Darky
SyleBV
DanPartizan
9 participanți

In jos

DenPartyZen presentation .. premiera globala Empty DenPartyZen presentation .. premiera globala

Mesaj Scris de DanPartizan Vin Iul 06 2012, 11:51

Salut
Sunt DanPartizan, am 20 ani impliniti adineaori(17 iunie). Sunt din Moldova... Republica Moldova,Chisinau.

Practic photoshop de foarte mult timp. Am un map de vreo 2;3Gb de semnaturi si avatare care mai decare Very Happy.

imi place MTB (Mountain Bike)
Joc si citeva jocuri online Very Happy

am un caine dalmatian :p

Si citesc carti ca naiba... *me gusta*

Mai practic inotul si breaking-ul(Break-Dance pentru cei care nu stiu).
Bine am venit!
DanPartizan
DanPartizan
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 68
Data de inscriere : 06/07/2012
Varsta : 31
Localizare : Moldova,Chisinau

Sus In jos

DenPartyZen presentation .. premiera globala Empty Re: DenPartyZen presentation .. premiera globala

Mesaj Scris de SyleBV Vin Iul 06 2012, 11:57

Salut Dan si bine ai venit alaturi de noi.
Ma bucur nespus ca ai dat curs invitaiei mele de a ni te alatura.
Suntem o comunitate destul de primitoare si cu siguranta vei fi apreciat la adevarata valoare pe acest forum.
SyleBV
SyleBV
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 233
Data de inscriere : 17/04/2012
Varsta : 31
Localizare : Brasov

http://sylebrasov.blogspot.com/

Sus In jos

DenPartyZen presentation .. premiera globala Empty Re: DenPartyZen presentation .. premiera globala

Mesaj Scris de Vizitator Vin Iul 06 2012, 12:01

Welcome Dan!
Sper sa te simti bine printre noi!
Astept sa-ti vad creatiile, sa-ti traiasca cainele si sa nu te lasi de bboying Smile.
E un lucru excelent dansul.

~Dante

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

DenPartyZen presentation .. premiera globala Empty Re: DenPartyZen presentation .. premiera globala

Mesaj Scris de DanPartizan Vin Iul 06 2012, 12:02

Si as vrea sa adaug, ca sunt din Moldova, unde avem 3 limbi, Rusa,Romana, si Maldaviniasca(combinata Very Happy)

deci sa nu va supararti daca mai gresesc cuvintele Very Happy
DanPartizan
DanPartizan
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 68
Data de inscriere : 06/07/2012
Varsta : 31
Localizare : Moldova,Chisinau

Sus In jos

DenPartyZen presentation .. premiera globala Empty Re: DenPartyZen presentation .. premiera globala

Mesaj Scris de Darky Vin Iul 06 2012, 13:00

Buna Dan , am trecut si eu pe la topicul tau de prezentare, vad ca increderea de sine nu iti lipseste, din posturile tale se vede ca nici de talent nu duci lipsa -ai din plin- . Sper sa te simti cat mai bine pe ANG.

PS: Stiu pe cineva care o sa adore cainele tau dalmatian :-?....
Darky
Darky
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 336
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Tehnic vorbind nu stiu exact :-? putem fi in mijlocul universului sau la periferie

Sus In jos

DenPartyZen presentation .. premiera globala Empty Re: DenPartyZen presentation .. premiera globala

Mesaj Scris de Bullet Vin Iul 06 2012, 13:05

Bini ai vinit, flăcău! Îmi pari ghini că ai viti în comunitatea noastră. Şi eu sunt din Moldova, dar cea de dinainte de Prut, deci îi clar că o să ne înţelegem Cool . Am trecut pe la topic-ul tău cu creaţiile făcute în PS şi se vede că ai talent, imaginaţie şi toate cele. O să vezi că este o comunitate foarte prietenoasă, aşa că sper să ai o şedere cât mai îndelungată. Baftă!



Bully.
Bullet
Bullet
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 331
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 28
Localizare : În Dâmboviţa, şii?!

Sus In jos

DenPartyZen presentation .. premiera globala Empty Re: DenPartyZen presentation .. premiera globala

Mesaj Scris de iAndrei Vin Iul 06 2012, 20:00

Dan, nu ştiu de ce, dar nick-ul tău îmi aduce aminte de "Dan căpitan de plai" :]] E bine să ai un frate de peste Prut aici, ne extindem internaţional zic eu Very Happy
Gfxer..genial, începeam să ducem lipsă, nu se face forum doar cu doi-trei, iar semnăturile tale nu doar că au potenţial, se îndreaptă către geniale.
Păi, cu maldavineşte sau română..te primim cu braţele deschise si ne auzim printre forumuri.

Ciao!
iAndrei
iAndrei
Admin
Admin

Administrator Administrator
Mesaje : 438
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

DenPartyZen presentation .. premiera globala Empty Re: DenPartyZen presentation .. premiera globala

Mesaj Scris de crazygirl Dum Iul 08 2012, 12:44

Hey Dan.
Bine aiu venit in comunitatea noastra de artisti unde sper si eu sa te integrezi cat mai bine si sa ne populezi cat mai mult timp de acum inainte.
De asemenea sper sa ne mai incanti cu creatiile tale de la GFX.
crazygirl
crazygirl
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 67
Data de inscriere : 10/06/2012

Sus In jos

DenPartyZen presentation .. premiera globala Empty Re: DenPartyZen presentation .. premiera globala

Mesaj Scris de SaberSlashS Dum Iul 08 2012, 13:14

Si in sfarsit se mai mareste si comunitatea de GFX-eri Very Happy i'm glad
Iti urez un bun-venit pe forum si uite santa un mos craciun drept cadou de bun-venit!
SaberSlashS
SaberSlashS
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 156
Data de inscriere : 27/04/2012
Varsta : 25
Localizare : On the chair,with my friend 9gag

Sus In jos

DenPartyZen presentation .. premiera globala Empty Re: DenPartyZen presentation .. premiera globala

Mesaj Scris de DanPartizan Dum Iul 08 2012, 14:59

tii, mersi de Mos Craciun Very Happy, la mine e cald Smile

Apropo, mai practic si cintatul la Chitara, de 2 ani.

Si sunt un 9gagger(9gag) de vreo 3 ani Very Happy
DanPartizan
DanPartizan
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 68
Data de inscriere : 06/07/2012
Varsta : 31
Localizare : Moldova,Chisinau

Sus In jos

DenPartyZen presentation .. premiera globala Empty Re: DenPartyZen presentation .. premiera globala

Mesaj Scris de Schizo Dum Iul 08 2012, 21:58

Salut, Dan, bine ai venit printre noi. Văd că ai fost deja primit cu brațele deschise de către toată lumea, deci cine sunt eu să nu fac același lucru? Smile) Am să trec și pe la topic-ul tău de GFX, prea te laudă lumea și vreau să văd care-i treaba Razz Altfel, simte-te bine, fă-ți prieteni și distrează-te maxim Smile Numai bine.
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

DenPartyZen presentation .. premiera globala Empty Re: DenPartyZen presentation .. premiera globala

Mesaj Scris de Sieside Lun Iul 30 2012, 20:20

Bună E-Gamer,sper să te simți bine la noi.Cam întârziat acest bun venit,uff te știu deja.Acum să fac un effect:
Vizitator,ai grijă la spam și off-topic,n-ai citit regulamentul ăăă? :>
Sieside
Sieside
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 81
Data de inscriere : 28/04/2012
Varsta : 30
Localizare : Ex-Side

Sus In jos

DenPartyZen presentation .. premiera globala Empty Re: DenPartyZen presentation .. premiera globala

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum