Art New Generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Shingeki no Kyojin
Caracterizează userul de deasupra. EmptyMier Mar 09 2016, 20:23 Scris de razvanwar2

» Cerere avatare si semnaturi
Caracterizează userul de deasupra. EmptyMar Mar 10 2015, 23:21 Scris de Sarpe

» Spirit Crisis
Caracterizează userul de deasupra. EmptyLun Mar 09 2015, 22:04 Scris de Nekirus

» The Ferlands
Caracterizează userul de deasupra. EmptyDum Mar 08 2015, 00:22 Scris de iAndrei

» Ippo's Gallery
Caracterizează userul de deasupra. EmptySam Mar 07 2015, 22:29 Scris de Sarpe

» Fotografie la persoana a III-a
Caracterizează userul de deasupra. EmptyVin Mar 06 2015, 19:31 Scris de iAndrei

» LoL
Caracterizează userul de deasupra. EmptyVin Mar 06 2015, 18:50 Scris de iAndrei

» Carti Vs Filme
Caracterizează userul de deasupra. EmptyVin Mar 06 2015, 16:08 Scris de Delusive

» Recomandările lui Nekirus
Caracterizează userul de deasupra. EmptyMier Mar 04 2015, 14:35 Scris de Nekirus

» Concurs ranguri
Caracterizează userul de deasupra. EmptyMier Mar 04 2015, 14:21 Scris de Nekirus


Caracterizează userul de deasupra.

+10
Schizo
Harlequin
Bullet
SaberSlashS
Nopy
SyleBV
iAndrei
Nekirus
Deathwing
iGeorgiana
14 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de iGeorgiana Dum Mai 06 2012, 20:01

"Jocul" ăsta e pe aproape toate forumurile pe care le-am populat, aşa că m-am gândit că ar fi interesant şi aici. După cum spune şi titlul, îl caracterizaţi pe cel dinaintea voastră în minim 3 rânduri, că e de unde, slavă domnului. Dacă te întinzi la vorbă poţi scrie o carte întreagă despre un prieten. By the way:

Nu postaţi decât dacă o cunoaşteţi sau aveţi vreo idee despre persoana respectivă. Nu puteţi spuen lucruri despre o persoană cu care nu aţi vorbit niciodată, e logic.

Să vedem cine are curajul să înceapă. Nu muşc, să ştiţi. Very Happy
iGeorgiana
iGeorgiana
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 413
Data de inscriere : 06/04/2012

http://angilicious.blogspot.com/

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Deathwing Dum Mai 06 2012, 20:11

O fotografa si o scriitoare desavarsita.Talent la desen ce e in curs de modelare.Un gust in muzica pe care nu pot sa il critic.Mica de inaltime s-ar zice,amuzanta.E destul de preocupata cu scoala si reuseste sa combine asta cu activitatea pe forum.In final,o napidundista de succes.
Deathwing
Deathwing
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 116
Data de inscriere : 14/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Nekirus Dum Mai 06 2012, 20:16

Un desenator cu un talent deosebit si unul dintre cei mai maturi si de treaba oameni cu care am lucrat pe parcursul sederii mele pe fandbz. De asemenea un tanar foarte destept si simtiti cu care iti face placere sa porti o conversatie si sa il ai prin preajma.
Nekirus
Nekirus
Admin
Admin

Administrator Administrator
Mesaje : 193
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Baia Mare

https://artnewgeneration.niceboard.com

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de iGeorgiana Dum Mai 06 2012, 20:29

Încă de când m-am înregistrat pe forum, mi-ai părut o persoană prietenoasă, care sare în ajutor oricui, foarte sociabilă. Pe parcurs am început să te cunosc mai bine din postări şi mi-am conturat o oarecare părere despre tine. Ţi-am citit lucrările şi eşti unul dintre cei mai buni scriitori ai forumului, un critic la fel de bun şi un administrator care îşi face treaba foarte bine. Asta e doar din ce am observat în evoluţia ta pe forum, sper să vorbim mai des şi să îmi formez o părere mai amplă despre tine. Până atunci: un prieten bun, o persoană căreia i-aş cere sfatul şi unul dintre cei ce ţin forumul pe picioare. Very Happy
iGeorgiana
iGeorgiana
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 413
Data de inscriere : 06/04/2012

http://angilicious.blogspot.com/

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de iAndrei Dum Mai 06 2012, 20:37

Un multi talent în adevăratul sens al cuvântului. Georgiana este o artistă desăvârşită la ale cărei lucrări mă uit cu plăcere de fiecare dată. Nu există domeniu al forumului şi al artei contemporane pe care să nu îl abordeze şi face asta într-un mod original şi se descurcă la orice. Lăsând firea de artist la o parte, pot zice că este o adevărată plăcere să vorbeşti cu ea, este captivantă, o persoană amuzantă, inteligentă şi care radiază fericire şi bună-dispoziţie.
Nu sunt de acord cu DeathWing, este de fapt înaltă şi nu trebuie să îşi facă griji de acest aspect.
În concluzie, genială şi perfectă ;;]
iAndrei
iAndrei
Admin
Admin

Administrator Administrator
Mesaje : 438
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de SyleBV Dum Mai 06 2012, 21:07

Inca din primele clipe ale mele pe acest forum mi sa parut o perosana foarte amabila,cu simtu umorului si cu care iti ace placere mereu sa vorbestei despre orice subiect.
Un scriitor desavarsit,un administrator foarte bun care nu se crede mai sus de noi ceilalti,un critic foarte bun si o perosana mereu dispusa sa te ajute daca ai o problema.
SyleBV
SyleBV
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 233
Data de inscriere : 17/04/2012
Varsta : 31
Localizare : Brasov

http://sylebrasov.blogspot.com/

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Nopy Dum Mai 06 2012, 21:30

De cand l-am cunoscut pe Syle a fost un baiat foarte de treaba, uneori arogant, dar cu care poti schimba doua vorbe. Un critic in devenire, un scriitor destul de bun si un gamer excelent.

Nopy
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 58
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de SaberSlashS Lun Mai 07 2012, 14:18

nopy e unu din cei mai amuzanti useri de pe forum din cati cunosc(daca ar vorbi mai mult sar vedea Smile) si e si foarte competitiv.
E un scriitor destul de bun si un muzician si mai bun(lautarul din beci!)
SaberSlashS
SaberSlashS
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 156
Data de inscriere : 27/04/2012
Varsta : 25
Localizare : On the chair,with my friend 9gag

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Nekirus Lun Mai 07 2012, 14:48

Unul dintre cei mai tineri membrii ai forumului, avand varsta frageda de 13 ani dar pe cat e de tanar pe atat este de activ. Un membru de treaba care se vede ca are intentii bune si vrea binele forumului. Chiar daca mai are niste posturi aruncate aiurea nu pot spune decat ca ma bucur sa il avem printre membrii comunitatii noastre. Ce este mai bun am lasat la sfarsit. Este si un desenator destul de bun pentru varsta lui. Cu putina munca o sa ajunga sa deseneze ca si Dante.
Nekirus
Nekirus
Admin
Admin

Administrator Administrator
Mesaje : 193
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Baia Mare

https://artnewgeneration.niceboard.com

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Bullet Lun Mai 07 2012, 16:20

In primul rand, un administrator bun! Un scenarist si un scriitor ce da dovada ca are talent, unul dintre cei mai talentati de pe forum. Ce m-au impresionat de la tine au fost scenariile. Sunt sigur ca ai ridicat sala in picioare. Umorul nu-ti lipseste deloc in creatiile tale, insa cand e vorba de seriozitate, atunci dai dovada de seriozitate. Esti un prieten ce m-a ajutat cand am avut nevoie si nu ai spus niciodata ,,Nu"! Iti exprimi punctul de vedere scurt si la obiect, fara prea multe detalii infloritoare de sa plictiseasca cititorul. Uneori punctul de vedere ce ti-l exprimi, ti-l exprima cam scurt, devenind sec chiar. Pe de alta parte se vede ca vrei doar binele acestui forum fiind foarte sociabil cu ceilalti useri. Un amv facut de tine cumva? Da, se vede ca-ti place sa faci si altceva in afara de scris, un amv reusit ce m-a starnit si pe mine.
Bullet
Bullet
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 331
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 28
Localizare : În Dâmboviţa, şii?!

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de SaberSlashS Lun Mai 07 2012, 20:52

Prea Sfintenia sa Glont!Unul din cei mai activi useri de pe forum si cel cu care sunt facute cele mai multe conversatii epice Smile) are un accent moldovenesc impecabil(cel putin scris) si cred ca ar trebui sa isi infiinteze o afacere cu lucruri bisericesti de vanzare(te ajut eu cu vitraliile clown )
are o multime de aprecieri(dublu fata de Deathwing Surprised) si asta arata doar ca e un foarte talentat scriitor(sau...comedian,ca doar na,e si asta un talent)
SaberSlashS
SaberSlashS
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 156
Data de inscriere : 27/04/2012
Varsta : 25
Localizare : On the chair,with my friend 9gag

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Nopy Lun Mai 07 2012, 21:25

Cel mai tanar membru de pe forum, dar si foarte activ. Inscris de numai 2 saptamani aproape si are deja 70 mesaje. Un jucator foarte bun de NA, ygo etc si un tovaras cu care poti face glume.

Nopy
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 58
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de iGeorgiana Dum Mai 13 2012, 19:20

Nu a spus nimeni că aici e un loc unde se spun doar lucruri de bine despre o persoană, so:
Dragă Nopy sau ce alte apelative mai ai tu. Nu ştiu în ochii celorlalţi useri, dar în ochii mei eşti doar un copil scăpat în cap la naştere. Înainte de scandal, aproape că nici nu te observasem, după ai căpătat tupeul ăla enervant de scârbos, tipic unui puşti rebel - wannabe. N-o să mă lungesc fiindcă nu-mi permite în primul rând bunul simţ, iar în al doilea rând timpul.

Pace.
iGeorgiana
iGeorgiana
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 413
Data de inscriere : 06/04/2012

http://angilicious.blogspot.com/

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Harlequin Dum Mai 13 2012, 19:59

Deci...bănuiesc că ar veni şi rândul meu să trec pe aici:
Ei bine..cum o văd eu pe Georgiana?
O fată de treabă, amuzantă, care are plăcerea de a mă face pisică doar ca să mă mângâie pe cap. SHOO!!! (ţi-am zis că o să te bântui permanent cu asta Smile) )
Ca şi moderator/ artist este o persoană foarte dăruită, care ţinteşte mereu spre perfecţiune.
otuşi, este genul de persoană de care ar trebui să te temi în cazul în care ai supărat-o.
Aş mai face şi o caracterizare psihologică şi emoţională a ei, dar în primul rând nu am atâta experienţă, iar apoi aş merge prea departe Smile)

Edit: iAndrei: "imi iau loc"
Dudăăăă....ăsta este cel mai emoţionant lucru pe care mi l-a zis oricine până acum.
Şi eu care am jurat să nu plâng atunci când o să mă caracterizeze cineva. FIRAR...tot mi-a curs o lacrima Sad
Şi eu tin la tine omule >Very Happy<
Îmi iau şi eu loc Smile) (ne luăm împreună) =))


Ultima editare efectuata de catre Harlequin in Dum Mai 13 2012, 20:13, editata de 1 ori
Harlequin
Harlequin
Moderator
Moderator

Mesaje : 284
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 31
Localizare : Pe munte!

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de iAndrei Dum Mai 13 2012, 20:02

Îmi iau loc.

Bun atunci :]] Grimm este un om genial, alt cuvânt mai bun nu pot găsi. Îl ştiu de pe vremea când era fanul numărul 1 al fic-urilor mele şi comenta energic la tot ce făceam eu. Încă de atunci ne-am înţeles ca Tom şi Jerry în momentele lor bune, am început să facem fic-uri şi de fiecare dată când unul descoperea ceva îi arăta celuilalt. Un prieten de onoare, un om fără pereche ce te-ar ajuta chiar dacă îşi sacrifică din timp şi o persoană pe care te poţi baza la nevoie.
Este un moderator care face orice pentru "meserie" şi ajută staff-ul mereu.
Tinere, ai respectul meu!

Ciao!
iAndrei
iAndrei
Admin
Admin

Administrator Administrator
Mesaje : 438
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Harlequin Dum Mai 13 2012, 20:48

Awww...dudă şi eu te iubesc >Very Happy< (parcă văd acum...în loc de "ce gen e Grimm" devine "ce orientări sexuale are Gimm") Şi eu care am scris la edit în glumă...chiar nu mă aşteptam să îmi dea o lacrimă citind asta Smile)
Acum, deşi nu cred că o să te fac să verşi şi tu o lacrimă, o să îmi încerc norocul:

Ce este Bio pentru mine? Nu vreau să par siropos, dar cred că ar fi una din puţinele persoane care mi-ar păsa cu adevărat dacă le-aş pierde şi cu prietenia căruia, nu aş miza, nici dacă aşfi absolut sigur de câştig. El a fost una din extrem de puţinele persoane care la început nu am agreat-o, îmi era indiferent, dar care pe parcurs am început să o plac şi, sincer să fiu, nu regret nici o secundă că l-am cunoscut. De asemenea, este unul dintre cei mai buni şi străluciţi oameni cu care am colaborat, fiind şi unul puţinii care m-au înţeles şi m-au suportat, indiferent de cât de lipsite de sens păreau ideile propuse.
Ca şi prieten, este o persoană pe care te poţi baza, fiindu-ţi mereu alături cu un sfat sau o critică bună, iar ca şi coleg de muncă, întârzie mereu cu plata.
Oricum, Bio este una din persoanele pe care le voi preţui, indiferet de ce rezervă viitoru.

That souded gay, but i don't care..and if you think so, then here is something from me :┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (P.S. SeaSide încă trebuie să îmi acorde credits pentru imaginea asta)
Harlequin
Harlequin
Moderator
Moderator

Mesaje : 284
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 31
Localizare : Pe munte!

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Schizo Dum Mai 13 2012, 22:44

Ce să zic eu de Harley? E un băiat foarte OK, care își dorește mai mult, lucru demn de apreciat. Are ambiție și dorință de a se perfecționa, în tot ceea ce face și de a-și lărgi orizonturile. Și, hopefully, curând, unul din tovarășii mei de pahar din București Smile) Ține-o tot așa, cu fic-urile, cu moderatul, cu tot ceea ce faci Very Happy
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Harlequin Vin Mai 18 2012, 18:54

Păi, pe tine Schizo, nu te ştiu de atât de mult timp cât să spun lucruri prea gay, dar ai fost şi eşti una din persoanele pe care le admir de pe forum, dar şi pe care le văd ca "inamici" , ca un etalon pe care să îl depăşesc. În rest, îmi pari o persoană foarte de gaşcă, dedicată atăt muncii cât şi prietenilor şi care are o mică plăcere în a face pe criticul (dar cu toţii avem aşa ceva). Şi da, fac eu cum fac şi ajung pe acolo măcar pentru o bere dacă nu pentru mai multe jocolor
Harlequin
Harlequin
Moderator
Moderator

Mesaje : 284
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 31
Localizare : Pe munte!

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Bullet Joi Iun 28 2012, 19:24

Ohohoa, ia uite pe cine trebuie eu să caracterizez. Grimm, noi nu prea ne cunoaştem aşa de bine, dar cel puţin pot umple câteva rânduri despre tine. Eşti un moderator foarte amuzant. Pe celălalt forum nu te vedeam aşa deoarece nu prea te vedeam activ şi nici nu prea am vorbit. Dar eşti e persoană căruia totuşi îi pasă. Mă mai întrebai din când în când care mai e viaţa pe-acolo. Acum, pe ,,planeta" asta eşti şi foarte activ şi evident, ca şi moderator îţi faci treaba bine. Pe lângă toate astea eşti şi un scriitor foarte bun. În afară de ,,Ielele", care pentru mine-i un fic foarte tare, am apucat să-ţi citesc şi celălalt fic al tău făcut împreună cu Andrei(sper că nu greşesc, dar tu cu el l-aţi făcut, nu?). Mbine, am şi uitat cum se cheamă, dar mă rog. Baftă şi sper ca pe viitor să ne cunoaştem mai bine.


Bully.
Bullet
Bullet
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 331
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 28
Localizare : În Dâmboviţa, şii?!

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Dark Fantasy Joi Iun 28 2012, 23:33

Ui` pe cine`am eu de caracterizat >Smile

Asa...deci tu, glont, uhm..."bully" esti...cam cat o satana micuta. Esti tare amuzant si mi`e dor de serile si noptile petrecute pe chat cu tine, si inca mai tin minte cand ne`am intalnit acolo pe la mijlocul noptii. Oricum, esti o persoana foarte amuzanta, activa, si unul dintre cele patru persoane care sincer m`au facut sa`mi para rau ca nu am accent moldovenesc. Calitatile tale de scriitor sunt ireprosabile ( ti`a dat Lucy si de alea cu caru`, ca de`...esti mana lui dreapta cu care... isi scarpina cornitele), si cu toate ca e o adevarata placere sa petreci timp in compania ta, eu tot incerc de ceva vreme si ard de nerabdare sa aflu de partea cui esti. Ramai cu Lucy, sau cu Preafericitul?
Oricum, de cunoscut nu te cunosc prea bine, dar mai am timp...ne intalnim noi la cazanele cu smoala Wink
Dark Fantasy
Dark Fantasy
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 183
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Pamant...cred

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Schizo Vin Iun 29 2012, 00:25

Despre fantezie, ce să zic? Un user activ, care-și dă silința, care ține la forum-ul ăsta, o persoană persevernetă, un lucru demn de admirat Very Happy Desenele tale, așa imperfecte (asta nu înseamnă că sunt rele, ci că nu sunt perfecte) cum sunt ele, sunt demne de urmărit. Keep up the good work Smile
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Dark Fantasy Joi Iul 05 2012, 22:47

Aw...thanks, Super :">

Cat despre tine, pot spune ca esti o companie remarcabila, o persoana cu care se poate atat glumi, cat si dezbate subiecte mai delicate. Un user de baza al ANG`ului, un critic desavarsit si un copil (pentru ca eu, sincer, nu`ti dau mai mult de 16 nici sa`mi lipesti buletinul de lentile) cu o personalitate foarte placuta, si chiar te apreciez. La scris esti unic, si iesi si acolo in evidenta, imi plac foarte mult ideile tale...dar nu si faptul ca ne pui sa asteptam pentru al doilea George >Razz
Dark Fantasy
Dark Fantasy
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 183
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Pamant...cred

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Darky Joi Iul 05 2012, 23:01

Ookey. Despre Fantasy sunt multe de spus, dar cum nu vreau sa dau din casa prea multe o voi caracteriza doar in cateva cuvinte care o definesc.Desi sustine mereu ca nu s'ar pricepe la ceea ce face ( Desen) si este total contrariu cu realitate ea nu vrea decat sa fie modesta.Nebuna de fire.Foarte sociabila, o persoana cu care ai ce discuta care te intelege si este dispusa tot timpul sa te ajute indiferent in ce situatie s'ar afla , o persoana muncitoare care intradevar uneori devina inima forumului zapacindu'ne pe toti sa intram si sa postam.

Desi nu vrea sa recunoasca este o persoana sentimentala . Zapacita , care iubeste cateii (inafara de pichinezi). Are simtul umorului uneori prea dezvoltat:)) .

O persoana minunata , care merita apreciata de toti pentru ceea ce face.
Revenind la faptul ca uneori ea este inima forumului , de ceva timp ea a devenit si inima mea...
Darky
Darky
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 336
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Tehnic vorbind nu stiu exact :-? putem fi in mijlocul universului sau la periferie

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Schizo Joi Iul 05 2012, 23:04

Dacă e cineva care să fie pictor în cuvinte pe forum-ul ăsta, Darky e. Ce a făcut cu ficul-poezie a fost fantastic, eu încă-mi adun creierii de pe jos de fiecare dată când citesc o continuare, așa mi i-a zbuart. Perseverent în ceea ce-i place, activ și binevoitor. Și un sentimentalist irecuperabil, aparent Razz
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Vizitator Joi Iul 05 2012, 23:11

Schizo....Schizo...schizo....
Daca exista un adevarat scriitor in ochii mei, acela esti tu Smile
Nu exista scriitor care sa te egaleze, care sa imi transmita ceea ce imi transmiti tu prin operele tale de maturitate Smile.
Eu de fel,cand citesc ceva bun,nu mai vad cuvintele...suna ciudat,dar asa e...nu mai vad cuvintele,am deja o imagine a ceea ce citesc...esti al doilea care a reusit sa-mi provoace senzatia asta cu GEORGE...un adevarat mester a ceea ce faci Smile
Si sa nu spun de felul in care scrii, ingrijit si curaTZel Very Happy.

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Caracterizează userul de deasupra. Empty Re: Caracterizează userul de deasupra.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum