Art New Generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Shingeki no Kyojin
`Ello EmptyMier Mar 09 2016, 20:23 Scris de razvanwar2

» Cerere avatare si semnaturi
`Ello EmptyMar Mar 10 2015, 23:21 Scris de Sarpe

» Spirit Crisis
`Ello EmptyLun Mar 09 2015, 22:04 Scris de Nekirus

» The Ferlands
`Ello EmptyDum Mar 08 2015, 00:22 Scris de iAndrei

» Ippo's Gallery
`Ello EmptySam Mar 07 2015, 22:29 Scris de Sarpe

» Fotografie la persoana a III-a
`Ello EmptyVin Mar 06 2015, 19:31 Scris de iAndrei

» LoL
`Ello EmptyVin Mar 06 2015, 18:50 Scris de iAndrei

» Carti Vs Filme
`Ello EmptyVin Mar 06 2015, 16:08 Scris de Delusive

» Recomandările lui Nekirus
`Ello EmptyMier Mar 04 2015, 14:35 Scris de Nekirus

» Concurs ranguri
`Ello EmptyMier Mar 04 2015, 14:21 Scris de Nekirus


`Ello

+5
iGeorgiana
Bullet
iAndrei
Bomboni
Dark Fantasy
9 participanți

In jos

`Ello Empty `Ello

Mesaj Scris de Dark Fantasy Dum Apr 22 2012, 00:14

Well...Mda, nu ma prea pricep la prezentari... Oricum, sunt Dana, un copil ciudat de 16 ani, torturat de scoala, pasionata de desen, fotografie, si literatura. Dintre astea, ma pricep putin doar la citit, la desen si fotografie sunt destul de varza. Uhm... yup, cam atat. Nice to meet u all. Very Happy
Dark Fantasy
Dark Fantasy
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 183
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Pamant...cred

Sus In jos

`Ello Empty Re: `Ello

Mesaj Scris de Bomboni Dum Apr 22 2012, 00:24

Buna, Dana! Ma bucur sa spun "Bun venit!"
Sper ca te vei simti bine si iti va placea pe aicisa.
Succes la tot ce iti vei propune. Astept sa vad o creatie de a ta!

PS. Din ce oras esti?Very Happy
Bomboni
Bomboni
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 35
Data de inscriere : 21/04/2012

Sus In jos

`Ello Empty Re: `Ello

Mesaj Scris de iAndrei Dum Apr 22 2012, 00:28

Buna, Dana!
Inceputurile sunt mai grele, dar aici toti suntem prieteni deci eu cred ca o sa te integrezi repede si iti vei face prieteni multi Very Happy
Nu conteaza cat de mult te pricepi la un lucru, doar pune creatiile de orice fel pe forum si o sa iti aratam ca sunt destul de bune si acolo unde trebuie, te vom indruma sa excelezi.
Pai cam atat..sper sa te distrezi!

Ciao!
iAndrei
iAndrei
Admin
Admin

Administrator Administrator
Mesaje : 438
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

`Ello Empty Re: `Ello

Mesaj Scris de Bullet Dum Apr 22 2012, 00:29

Buna, Dana si bine ai venit. Nu stiu de ce te-ai ,,alintat" ca fiind un copil ciudat, dar sper ca e de bine. Iti urez sedere placuta, sa fii cuminte si sa ne arati creatiile tale indiferent de ce tabara fac parte(Fan-Fiction/GFX/Desen...)!
Spor la scris si in tot ceea ce faci!







Bully.
Bullet
Bullet
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 331
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 28
Localizare : În Dâmboviţa, şii?!

Sus In jos

`Ello Empty Re: `Ello

Mesaj Scris de Vizitator Dum Apr 22 2012, 00:30

Welcome.
Eu sunt Dante,incantat de cunostinta.
Ce pot sa spun,bafta la a-ti posta creatiile.
O mica intrebare.
Cum ai dat de forum!? : )

~Dante

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

`Ello Empty Re: `Ello

Mesaj Scris de iGeorgiana Dum Apr 22 2012, 00:42

Bună Dana. Pentru început, nu te mai descuraja în legătură cu cât de bine te pricepi la ceva şi lasă-i pe ceilalţi să hotărască. după, cum vine asta "mă pricep la citit" ? Oricine poate citi, nu o văd ca pe un atu. Nu îmi place concepţia pe care o ai în privinţa şcolii. Nu te obligă nimeni să "lustruieşti" scaunele şcolii dacă nu vrei. ^^
Sper să te simţi bine pe forum şi să îl populezi o perioadă cât mai îndelungată.
Ciao.
iGeorgiana
iGeorgiana
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 413
Data de inscriere : 06/04/2012

http://angilicious.blogspot.com/

Sus In jos

`Ello Empty Re: `Ello

Mesaj Scris de Dark Fantasy Dum Apr 22 2012, 02:02

@Bomboni, uhm...oras n`am, locuiesc la tara, in apropiere de Sighetu Marmatiei. Si multumesc pentru intampinare >Very Happy<

@iAndrei: Mersi mult, si eu imi doresc sa`mi fac cat mai multi prieteni. Si daca as mai reusi sa si evoluez...ar fi deja prea bine Smile)

@Bullet: Bully! Eu? cuminte? Tu chiar nu ma cunosti. Si da, cred ca o sa postez desenele si fotografiile. De GFX nu m`am apucat inca, necesita prea multa rabdare, si eu n`am deloc asa ceva. `N thanx >:d<

@Xevozzez: Dante? Must be kiddin` me. A....sa`i ca`i doar un nume si ca nu are nici o legatura cu autorul cartii pe care o citesc de ieri? Got a crush on that guy recently, but...are vreo legatura? Si...scuze ca deviez, thanx for the welcome, si...m`a instigat Bully la crima. =))

@Georgiana: Sunt o pesimista de felul meu, ce sa`mi fac? dar faza e ca nici eu nu mai stiu ce sa cred, cand sunt persoane care nu cred deloc in ce fac eu, si nu le place ce fac, si persoane carora le place. Nu ma stiu ce sa cred, asa ca zic ce cred eu. Si eu cred ca`s varza. Partea buna e ca`mi doresc totusi foarte mult sa ma perfectionez. Si...faza cu scoala e ca ma tortureaza ptr ca tre sa`mi scot media peste 9.50. And that`s fucking gettin` me crazy. dar e`oke. Si eu sper la fel, multumesc pentru intampinare >Very Happy<
Dark Fantasy
Dark Fantasy
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 183
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Pamant...cred

Sus In jos

`Ello Empty Re: `Ello

Mesaj Scris de Vizitator Dum Apr 22 2012, 11:48

Dark Fantasy a scris:
@Xevozzez: Dante? Must be kiddin` me. A....sa`i ca`i doar un nume si ca nu are nici o legatura cu autorul cartii pe care o citesc de ieri? Got a crush on that guy recently, but...are vreo legatura? Si...scuze ca deviez, thanx for the welcome, si...m`a instigat Bully la crima. =))

Dante e numele din nastere.
Carte? Exista doua carti(sa le spunem carti,defapt sunt nuvele) pe care le stiu in care puteai gasi numele DANTE...logic ca prima e "Infernul lui Dante" ...iar urmatoarea e nuvela "Devil May Cry" (care ,in jocul DMC 4 au ajuns cam pe la jumatate...dar apoi au dat reboot la DMC....mi se pare chiar dragut DmC).
^^

edit:
A...autorul cartii...bine ca am recitit Razz pai nu stiu niciun autor cu numele Dante...

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

`Ello Empty Re: `Ello

Mesaj Scris de Deathwing Dum Apr 22 2012, 12:28

Dante Alighieri-"Divina Comedie".
Dante's Inferno.Jocul de la EA e bazat oarecum pe cartea lui.E vorba de calatoria sufletului,explica viziunea lui asupra vietii de apoi,impartita in Infern,Purgatoriu,Paradis.
Recomand sa va uitati la filmul Dante's Inferno,e un foarte bun film de animatie.
Ma scuzati,dar nu m-am putut abtine.Imi place mult subiectul.
Bine ai venit!Sper sa te simti bine printre noi,sa postezi cat mai mult si sa ne arati lucrarile tale.
Very Happy
Deathwing.
Deathwing
Deathwing
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 116
Data de inscriere : 14/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

`Ello Empty Re: `Ello

Mesaj Scris de FairChild666 Dum Apr 22 2012, 14:45

Bună, eu sunt fair, ma ocup pe forum cu fan fiction.
Îmi face deosebita plăcere să îți spun Bun venit în această comunitate și la mai multe creații. Sper să ne înțelegem bine și să te acomodezi repede în ''gașca noastra'' Very Happy .

Ne mai auzim,

//Fair
FairChild666
FairChild666
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 56
Data de inscriere : 18/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Peste Tot (serios)

Sus In jos

`Ello Empty Re: `Ello

Mesaj Scris de Schizo Dum Apr 22 2012, 15:01

Salut, Diana. Bun venit pe forum, sper să te simți bine pe-aici, printre noi, și te încurajez să-ți postezi creațiile, indiferent de ce părere ai tu despre ele. Sunt destui oameni talentați în toate domeniile pe-aici care îți pot spune părerile lor obiective despre ceea ce ai creat. Eu zic că merită încercat Smile
Distracție plăcută!
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

`Ello Empty Re: `Ello

Mesaj Scris de SyleBV Dum Apr 22 2012, 16:13

Hey bine ai venit printre noi si sper sa te simtzi cat mai bine pe aici.
Suntem o comunitate destul de primitoare unde cu toti ne dorim zic eu sa devenim din ce in ce mai buni in cea ce facem fiecare(GFX,Fan fic etc.).
SyleBV
SyleBV
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 233
Data de inscriere : 17/04/2012
Varsta : 31
Localizare : Brasov

http://sylebrasov.blogspot.com/

Sus In jos

`Ello Empty Re: `Ello

Mesaj Scris de Dark Fantasy Dum Apr 22 2012, 16:31

@Dante: (daca pot sa`ti zic asa, imi place numele, oricum), Uhm...mda, si eu am auzit de el intr`un film, si e un autor ( Dante Aligheri) italian, de prin secolul 13, nu prea cunoscut. Mi se parea doar ciudat ca exact cand am vrut sa citesc ceva scris de el gasesc si persoane cu acelasi nume. Si "Devil May Cry" suna dragut, poate o sa o incerc.

@Deathwing, nu stiam ca exista si un film, dar mai mult ca sigur o sa`l caut. Si mie imi place foarte mult ideea, desi operele in versuri nu sunt chiar pasiunea mea. Multumesc pentru intampinare si ca mi`ai spus despre film >Very Happy<

@Fair, thanx, o sa ne mai auzim, sigur, o sa trec pe acolo cat de repede pot. Si eu sper la fel, deja imi place mult "gasca".

@SuperSchizophrenic, uhm...e Dana, desi imi place Diana mai mult, din cauza...doh, iar deviez. Anyway, multumesc, am postat deja cateva si sunt destul de sigura ca o sa continui. Am incredere in expertii de`aici.

@SyleBV, da, chiar sunteti o comunitate foarte primitoare, si cred ca as putea si eu sa ma numar printre cei care vor sa devina mai bun. nu stiu daca o sa fiu si printre cei care reusesc, dar eu incerc. Multumesc pentru intampinare! >Very Happy<

Dark Fantasy
Dark Fantasy
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 183
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Pamant...cred

Sus In jos

`Ello Empty Re: `Ello

Mesaj Scris de Schizo Dum Apr 22 2012, 17:15

Atunci Diana rămâne, cel puțin din partea mea. Dacă așa-ți place mai mult, așa să fie Smile)
Ți-am văzut desenele. Poți să ai încredere fără frică, sunt pe-aici niște desenatori desăvârșiți care sunt sigur că te vor ajuta cu tot ce trebuie pentru a te perfecționa Wink
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

`Ello Empty Re: `Ello

Mesaj Scris de Dark Fantasy Lun Apr 30 2012, 20:12

Ți-am văzut desenele. Poți să ai încredere fără frică, sunt pe-aici niște desenatori desăvârșiți care sunt sigur că te vor ajuta cu tot ce trebuie pentru a te perfecționa
Deja m`am convins de asta. Si thanx pentru "nume", I really like that one >Very Happy<
Dark Fantasy
Dark Fantasy
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 183
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Pamant...cred

Sus In jos

`Ello Empty Re: `Ello

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum