Art New Generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Shingeki no Kyojin
Hey all...I guess EmptyMier Mar 09 2016, 20:23 Scris de razvanwar2

» Cerere avatare si semnaturi
Hey all...I guess EmptyMar Mar 10 2015, 23:21 Scris de Sarpe

» Spirit Crisis
Hey all...I guess EmptyLun Mar 09 2015, 22:04 Scris de Nekirus

» The Ferlands
Hey all...I guess EmptyDum Mar 08 2015, 00:22 Scris de iAndrei

» Ippo's Gallery
Hey all...I guess EmptySam Mar 07 2015, 22:29 Scris de Sarpe

» Fotografie la persoana a III-a
Hey all...I guess EmptyVin Mar 06 2015, 19:31 Scris de iAndrei

» LoL
Hey all...I guess EmptyVin Mar 06 2015, 18:50 Scris de iAndrei

» Carti Vs Filme
Hey all...I guess EmptyVin Mar 06 2015, 16:08 Scris de Delusive

» Recomandările lui Nekirus
Hey all...I guess EmptyMier Mar 04 2015, 14:35 Scris de Nekirus

» Concurs ranguri
Hey all...I guess EmptyMier Mar 04 2015, 14:21 Scris de Nekirus


Hey all...I guess

+4
iAndrei
iGeorgiana
Bullet
Chlo
8 participanți

In jos

Hey all...I guess Empty Hey all...I guess

Mesaj Scris de Chlo Mar Apr 17 2012, 13:09


Si-acum urmeaza partea cea mai grea...prezentarea...
Imi plac lucrurile simple, asa ca si prezentarea o sa fie scurta si la obiect. Numele meu, e prea banal ca sa fie mentionat, iar varsta - destula ca sa imi permita sa fac o gramada de chestii ilegale. Cum am dat de forum? Eh, dintr-o intamplare "supranaturala", datorita lui Bullet...

Ce-mi place - sa incep lucruri si sa nu le finalizez niciodata, filmele, lectura, fotografia, desenul si pictura, spontaneitatea. Bineinteles ca obisnuiam sa fiu un mare fan anime, acum insa "mare" pica din ecuatie. Sunt un gamer inrait si job-ul meu cu juma de norma e sa pierd vremea aiurea.

So, sper ca in mare am lamurit ce sunt [human being], si cum sunt...
I'm gonna go surf around now and I expect some hugs meantime [glumesc ^^]
Chlo
Chlo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 93
Data de inscriere : 17/04/2012

Sus In jos

Hey all...I guess Empty Re: Hey all...I guess

Mesaj Scris de Vizitator Mar Apr 17 2012, 13:19

Welcome Chlo.
Eu sunt Dante.
Tot ce pot sa-ti spune e...bine ai venit,pentru ca nu am prea inteles nimic din descrierea ta ^^.
Numele presupun ca e Claudiu?
Varsta...13-14?
Cel mai ciudat topic de prezentare.
Bafta la postat.

~Dante

Edit:
Esti fata?

ce mi-a dat de inteles ca esti baiat...(desi ma indoiam de poza ta)
"obisnuiam sa fiu un mare fan anime,"
Mare fana poate...nu te corectez,doar ca...


Ultima editare efectuata de catre Xevozzez in Mar Apr 17 2012, 13:40, editata de 1 ori

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Hey all...I guess Empty Re: Hey all...I guess

Mesaj Scris de Bullet Mar Apr 17 2012, 13:22

Soo, bine ai venit Chlo. Ma bucur viery viery mult sa te vad aici. Sigur o sa te distrezi aici! Sa ne recomanzi cat mai multe filme si seriale deoarece suntem destui aici carora ne mai place sa mai vizionam cate un film/serial. Oh...dammit, si jocurile iti plac, pai sa-mi mai recomanzi si din alea ca nici eu nu mai stiu cum sa-mi mai pierd vremea.
Ei bine, ca tot spuneai ca-ti place sa incepi lucruri, dar nu le mai termini...la toti ne e lene. E un virus ce a aparut nu de mult, dar care sper sa treaca. Iti urez sedere placuta si un primavaros Have Fun!
Bullet
Bullet
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 331
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 28
Localizare : În Dâmboviţa, şii?!

Sus In jos

Hey all...I guess Empty Re: Hey all...I guess

Mesaj Scris de Chlo Mar Apr 17 2012, 14:09

Well mersi frumos de welcome...
@Bullet - o sa incerc sa mai vin cu cate o sugestie din cand in cand. And thank you. *hug*


Si @Dante, da sunt fata. Chlo are un iz feminin- vine de la Chloe...puteam fi Claudia, dar in nici un caz Claudiu. Cat despre "mare fan anime"...cred ca ai observat ca sunt cuvinte folosite cu sens general, gen "fan" sau "gamer" si nu "fana" si "gamerita" [suna ciudat]...
Si multumesc frumos pentru ca m-ai facut mai tanara, apreciez, pe bune. Doar ca sunt mai batrana decat tine. ^_^
Chlo
Chlo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 93
Data de inscriere : 17/04/2012

Sus In jos

Hey all...I guess Empty Re: Hey all...I guess

Mesaj Scris de Vizitator Mar Apr 17 2012, 14:28

@Chlo
Incantat de cunostinta Chloe,acuma ca stiu cu cine am de-aface ^^.
"iar varsta - destula ca sa imi permita sa fac o gramada de chestii ilegale."
Chestii ilegale poti face cand ai sub 18 (poti face si cand ai peste 18 ,dar atunci numai conteaza varsta".
Anyway,bine ai venit,imi cer scuze daca am fost nesimtit in vreun fel,doar ca m-ai incurcat de la bun inceput ^^.

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

Hey all...I guess Empty Re: Hey all...I guess

Mesaj Scris de Chlo Mar Apr 17 2012, 14:56

@Dante:
E absolut ok, nu ai fost nesimtit. Ai fost doar male-ish.
Chestiile ilegale le faci cel mai bine cand la 18+...si atunci devin, sa spunem, "mai ilegale" si mai permisive, pentru ca parintii nu mai sunt, oarecum, raspunzatori de tine - deci faci o boacana, esti automat responsabil pentru ea. If you know what I mean. Dar e ok. M-am simtit genial pentru o fractiune de secunda mai tanara cu un car de ani. Iti dau un hug pentru asta.
Si ca sa nu fiu entirely off, incantata de cunostinta. Multumesc de welcome...
Chlo
Chlo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 93
Data de inscriere : 17/04/2012

Sus In jos

Hey all...I guess Empty Re: Hey all...I guess

Mesaj Scris de iGeorgiana Mar Apr 17 2012, 15:14

Bună Chlo. Uhm...ne ştim de pe Zup cumva ? Sau e altă Chlo acolo.. *laughs*
Eu sunt Ang, şi şi mi-a zis Bullet că da, tu eşti. Eşti Chlo a mea. :3

Deeci, noi ne ştim. O să-ţi urez o şedere plăcută şi cât mai îndelungată pe forum, să fii şi aici la fel de genială ca şi pe celelalte forumuri şii have fun~ *hug*

În cazul în care m-ai uitat...I'm the most fluffeh buffeh diet ever. befabulouslikeang.com
iGeorgiana
iGeorgiana
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 413
Data de inscriere : 06/04/2012

http://angilicious.blogspot.com/

Sus In jos

Hey all...I guess Empty Re: Hey all...I guess

Mesaj Scris de iAndrei Mar Apr 17 2012, 17:58

Hehe, lume noua pe forum..saru'mana Bullet.
Ma bucur ca ai decis sa iti faci cont si sa te alaturi comunitatii noastre in crestere. Dupa cum vezi, mai toata lumea de pe aici are cate un talent si, cum am observat din primul tau post, se pare ca asa ai si tu talentele tale pe care sper sa le impartasesti cu noi.
Cand vine vorba de lucruri nefinalizate, aici avem un punct in comun...stiu cum e sa incepi o carte sau un joc si sa nu le mai termini fiindca te-ai plictisit.
Ce sa iti mai zic, distreaza-te..noi suntem prietenosi Very Happy

Ciao!
iAndrei
iAndrei
Admin
Admin

Administrator Administrator
Mesaje : 438
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Hey all...I guess Empty Re: Hey all...I guess

Mesaj Scris de Schizo Mar Apr 17 2012, 19:01

Hello, Chlo, bun venit și din partea mea. Mi-a plăcut prezentarea ta, ai păstrat o undă de mister, yet tot nu s-a lămurit nimeni cu privire la vârsta ta. Să vedem... Ești oare mai în vârstă decât mine? :-?
Anyway, sper să te distrezi în mica noastră comunitate (”but with a lot of pottential of agressive expansion”, cum ar zice Joker), să ne uimești cu talentele tale (sigur ai, nu-mi fac probleme) și, mnah, să-ți faci prieteni noi Smile
Cius!
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

Hey all...I guess Empty Re: Hey all...I guess

Mesaj Scris de Deathwing Mar Apr 17 2012, 19:39

Nu sunt nici eu demult pe aici dar iti urez un "Bine ai venit!" cu placere.Sper sa ramai pe aici ,sa te simti bine,sa postezi si sa iti spui parerea in legatura cu lucrurile care te intereseaza .
Deobicei nu se cade sa intrebi o femeie ce varsta are Very Happy.nu cred ca asta se aplica si in cazul adolescentelor totusi.Dar hei.I don't give a damn thing about how old you are.
Eu in special astept sa iti vad desenele ^^.
Deathwing
Deathwing
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 116
Data de inscriere : 14/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

Hey all...I guess Empty Re: Hey all...I guess

Mesaj Scris de Harlequin Mar Apr 17 2012, 22:42

@ANG...poor unicorn Smile) Fetita era shemale?=))
Bun venit printre noi. Sa inteleg ca orice alte detalii vom vrea sa aflam de la tine, or sa fie o adevarata provocare, nu? IMI PLACE:>. Cat despre lurcrurile nefinalizate, la toti se mai intampla, totusi, aici pe forum o sa ma/ne asiguram, ca nu lasi treaba neterminata (as fi facut o gluma aici..dan u ne cunoastem prea bine ...asa ca mai tarziu)
In rest..abia astept sa vad de ce esti in stare. Sper sa iti placa aici si sa te acomodezi repede. Si sper sa te vad postand des, bineinteles >Smile
Have a nice day! jocolor


Ultima editare efectuata de catre Harlequin in Mier Apr 18 2012, 14:35, editata de 1 ori
Harlequin
Harlequin
Moderator
Moderator

Mesaje : 284
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 31
Localizare : Pe munte!

Sus In jos

Hey all...I guess Empty Re: Hey all...I guess

Mesaj Scris de Chlo Mier Apr 18 2012, 12:59

Aww…sunteti voi putini dar sunteti foarte prietenosi…[a warm hug for everyone].
Si acum…

@Georgiana
Dap Ang. asa e, noi doua ne stim deja de pe zup, si bineinteles ca imi amintesc de tine. Cum pot sa te uit, genialo? Multumesc foarte mult de welcome, cu siguranta o sa imi placa avand in vedere ce nice e toata lumea. And “it’s so flufffeeeeh!” -> I will never forget that.
Fluffy hugs for you too.

@iAndrei
Inainte sa iti multumesc pentru welcome, trebuie, dar trebuie sa mentionez ca I absolutely love your sig- [I am Commander Shepard and this is the best sig I’ve been on] *laughs* Okay si acum multumesc de welcome, se poate sa imi impartasesc si talentele cu voi dupa ce ma acomodez putin cu atmosfera….

@SuperSchizophrenic
Thank you, thank you very much…si as vrea sa multumesc in primul rand mie…glumesc. Acum sa revin, ma bucur ca macar tu se poate sa fi inteles ceva din prezentarea mea, era mai mult ca un mind blow, deci era menita sa fie de neinteles, cat despre varsta, well sunt foarte aproape in urma ta.

@Deathwing
Preupun ca esti un WoW player sau ceva de genul…
Nu conteaza ca nu esti extreme de vechi eu ma bucur sa toata lumea e asa de welcoming. Multumesc…si ai dreptate, in legatura cu intrebatul de varsta. Cat despre desene, se poate sa le vezi si pea lea odata….

@Harlequin
I so definitely love your name…anyway multumesc de welcome, si sunt deschisa cam la orice tip de gluma, in special cele mai “neortodoxe”…ambiguitati si alte cele- deci nu mi s-ar fi parut iesit din comun deloc. Din contra, as fi spus “me gusta” with the appropriate face of course.


Asa…si dupa un post kilometric, inca o data multumesc tuturor pentru primire, sunteti niste geniali toti.
Si-acum sa trec la treaba…
Chlo
Chlo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 93
Data de inscriere : 17/04/2012

Sus In jos

Hey all...I guess Empty Re: Hey all...I guess

Mesaj Scris de 0zZy Mier Apr 18 2012, 13:05

Cred ca a venit randul meu sa iti spun Wellcome .. Wink))
Eu nu o sa ma i-au de prezentarea ta , cum au facut toti membrii de mai sus , ci o sa iti spun doar ca esti bine venita printre noi si ..... scapa cine poate .... Twisted Evil ....
0zZy
0zZy
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 87
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Prin Satelit !

http://forun.stopme.ro

Sus In jos

Hey all...I guess Empty Re: Hey all...I guess

Mesaj Scris de Chlo Mier Apr 18 2012, 13:31

@0zZy
Multumesc si tie de welcome.
Sunteti o comuninate uber primitoare. Mai rar asa ceva. So thank you again.
[Scapa cine poate nu suna extrem de incurajator...Smile)]
Chlo
Chlo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 93
Data de inscriere : 17/04/2012

Sus In jos

Hey all...I guess Empty Re: Hey all...I guess

Mesaj Scris de iAndrei Mier Apr 18 2012, 13:37

@Chlo Semnatura este facuta de catre Georgiana, deci toate creditele merg la ea Very Happy Este intr-adevar uimitoare si si eu am o oarecare pasiune pentru Mass Effect, cu toate ca nu pot sa il joc din cauza unor probleme mai mult decat tehnice (rabla de calculator)..stiu ca personajele au o anumita legatura cu actorii din Chuck daca nu ma insel..deci de asta imi place asa mult Very Happy

Ciao!
iAndrei
iAndrei
Admin
Admin

Administrator Administrator
Mesaje : 438
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Hey all...I guess Empty Re: Hey all...I guess

Mesaj Scris de Deathwing Mier Apr 18 2012, 14:29

Bat putin off topic dar voi vorbi cat mai am ocazia si tin sa lamuresc asta.Am jucat putin WoW.Nu sunt chiar fan.In general ma omor dupa lore-uri ale jocurile si cel din universul Warcraft e genial.Si ma rog.DeathWing e nickname de cand am citit Ziua Dragonului si Sunwell Trilogy.Nu sunt vreun wow addicted freak care a si cumparat jocul si il joaca non-stop.Smile.
Btw chiar astept sa vad lucrari de ale tale.De orice fel.
Deathwing
Deathwing
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 116
Data de inscriere : 14/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

Hey all...I guess Empty Re: Hey all...I guess

Mesaj Scris de Schizo Mier Apr 18 2012, 19:13

Hey, mindblow is always welcome in my twisted world, so perhaps it's the reason for which I understand it Razz Puțin în urmă, zici? Atunci nu te mai plânge, tot eu sunt cel mai bătrân de pe-aici Smile) Și, acum, că am chat-uit și ne-am cunoscut, hai să ne mindblow-uim cu lucrările artistice B-)
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

Hey all...I guess Empty Re: Hey all...I guess

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum