Art New Generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Shingeki no Kyojin
hi, folks. EmptyMier Mar 09 2016, 20:23 Scris de razvanwar2

» Cerere avatare si semnaturi
hi, folks. EmptyMar Mar 10 2015, 23:21 Scris de Sarpe

» Spirit Crisis
hi, folks. EmptyLun Mar 09 2015, 22:04 Scris de Nekirus

» The Ferlands
hi, folks. EmptyDum Mar 08 2015, 00:22 Scris de iAndrei

» Ippo's Gallery
hi, folks. EmptySam Mar 07 2015, 22:29 Scris de Sarpe

» Fotografie la persoana a III-a
hi, folks. EmptyVin Mar 06 2015, 19:31 Scris de iAndrei

» LoL
hi, folks. EmptyVin Mar 06 2015, 18:50 Scris de iAndrei

» Carti Vs Filme
hi, folks. EmptyVin Mar 06 2015, 16:08 Scris de Delusive

» Recomandările lui Nekirus
hi, folks. EmptyMier Mar 04 2015, 14:35 Scris de Nekirus

» Concurs ranguri
hi, folks. EmptyMier Mar 04 2015, 14:21 Scris de Nekirus


hi, folks.

+3
iGeorgiana
Schizo
Aggie.
7 participanți

In jos

hi, folks. Empty hi, folks.

Mesaj Scris de Aggie. Dum Apr 15 2012, 20:48

Sooo, la cererea scumpei Angie(Georgiana) am venit și eu aici. Eu sunt Agata, Aggie. Ce să vă spun, ăh, îmi place fotografia, desenul, dansul și mai nou învăț chitara de una singură. Cât despre ocupații, ei bine, sunt mai lejeră, deobicei stau degeaba, urmăresc seriale, beau ciocolată caldă, lălăiesc la chitară, dansez(destul de des). Cât despre muzică, ascult rock și k-pop(știu, faină combinație), depinde de cheful pe care îl am. Formația preferată de rock este The Pretty Reckless, iar cât despre k-pop, nu ascult decât două formații, deobicei doar Big Bang. Ah, și ador hainele(partea mea superficială, îmi place să mă plimb prin magazine de haine), plus, sunt narcisistă, nu ca Georgiana, desigur, într-o doză mai mică. Dacă mai vreți să știți și altceva, ask. :3
Aggie.
Aggie.
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 37
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 26

http://agg-a.deviantart.com/

Sus In jos

hi, folks. Empty Re: hi, folks.

Mesaj Scris de Schizo Dum Apr 15 2012, 20:51

Hello, Aggie, bine te-am găsit. Ne bucurăm să vedem că se adună oameni noi, de toate tipurile, cu toate preferințele, care să ne lărgească comunitatea și diversitatea Smile Sper să te simți bine și să te distrezi alături de noi. Nu uita să treci pe la secțiunile noastre de artă și să ne prezinți creațiile tale, de orice tip ar fi ele Smile Distracție plăcută și sper să te simți bine Very Happy
Schizo
Schizo
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 1217
Data de inscriere : 01/03/2012
Varsta : 34
Localizare : București

http://evidenttotrolemodelism.wordpress.com

Sus In jos

hi, folks. Empty Re: hi, folks.

Mesaj Scris de iGeorgiana Dum Apr 15 2012, 20:54

Bună Aggie, să creşti mare pe forum, mersi pentru aprecieri şi mai ales pentru partea cu "Ang e narcisistă" (asta e o latură pe care doar ţie ţi-o arăt, în rest îmi place să cred că-s modestă.)
Eu să ştii că mă mândresc că eu sunt cea care te-a adus pe forum pentru că presimt că în câteva zile o să vedem toţi cât de genială eşti la cei numai 14 anişori ai tăi.
Te asteptăm cu critică constructiva peste tot, ştiu că la asta te pricepi.
Păăi, îţi urez o şedere plăcută şi cât mai îndelungată pe forum. Spor la postat, ai grijă la spam (deşi nu e o problemă la tine) şi happy trolling - asta, Easter. Very Happy
iGeorgiana
iGeorgiana
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 413
Data de inscriere : 06/04/2012

http://angilicious.blogspot.com/

Sus In jos

hi, folks. Empty Re: hi, folks.

Mesaj Scris de iAndrei Dum Apr 15 2012, 20:55

Buna, Aggie! Eu sunt Andrei si ma bucur sa vad ca ai decis sa te alaturi forumului nostru Very Happy
Ei bine..ma bucur sa vad ca se mai uita cineva la seriale si se mai adauga cineva grupului de fotografie. Nu prea o sa vezi asa multi impatimiti de K-pop pe aici, sau sunt si nu ii stiu eu, dar cu timpul sunt sigur ca se vor alatura mai multi oameni cu aceasta pasiune.
In rest nu iti pot ura decat bun venit si distractie placuta..poate inregistrezi cateva compozitii la chitara si le impartasesti cu noi..btw : Ai zis ca inveti sa canti la chitara..clasica sau acustica?

Ciao!
iAndrei
iAndrei
Admin
Admin

Administrator Administrator
Mesaje : 438
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

hi, folks. Empty Re: hi, folks.

Mesaj Scris de Nekirus Dum Apr 15 2012, 20:55

Welcome to our family!
Ma bucur ca vad atata lume noua pe forum astazi. Ce pot sa iti spun? Iti dorec sa fi cat mai activa si sa postezi cat mai multe creatii.
Nekirus
Nekirus
Admin
Admin

Administrator Administrator
Mesaje : 193
Data de inscriere : 04/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Baia Mare

https://artnewgeneration.niceboard.com

Sus In jos

hi, folks. Empty Re: hi, folks.

Mesaj Scris de Vizitator Dum Apr 15 2012, 20:57

Bine ai venit.
Eu sunt Dante,incantat.
Sper sa te simti ok printre noi,mai ales ca acum sunt mai multe fete.
Speram sa vedem si o latura artistica a ta Very Happy fie ea ce o fi, desen,poezie,poveste,roman,muzica etc.

~Dante

Vizitator
Vizitator


Sus In jos

hi, folks. Empty Re: hi, folks.

Mesaj Scris de Deathwing Dum Apr 15 2012, 21:02

Nu sunt de mult timp pe forum dar deja imi place si sper sa iti placa si tie.Ma bucur ca avem o comunitate ce creste asa de repede.Simte-te bine,arata-ne partea artistica,cum a zis Dante si sper sa ne intelegem de minune Very Happy.
Deathwing
Deathwing
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 116
Data de inscriere : 14/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

hi, folks. Empty Re: hi, folks.

Mesaj Scris de Aggie. Dum Apr 15 2012, 21:12

okay, mersi de întâmpinări băieți(ești în inferioritate Georgenuț). Angie, știu că mai arăți și la alții latura aia preferată a ta. Eu doar o înțeleg mai bine că na, și eu mă aflu la rând. Andrei, e clasică. Dante, astă e numele tău real? Îmi place.
Ăsta e spam? Că numai știu ce să ziii~c.
Aggie.
Aggie.
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 37
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 26

http://agg-a.deviantart.com/

Sus In jos

hi, folks. Empty Re: hi, folks.

Mesaj Scris de Harlequin Dum Apr 15 2012, 21:38

Pai..desi putin mai tarziu (hristos a inviat..ca suntem crestini si e pacat sa nu salut), tot ce pot spune este: bine ai venit. Sper sa te vedem cat mai des pe aici.
Ma bucur ca ai recunoscut ca esti narcisista Smile) si de mine spuneau Ang si Bio ca sunt putin cam ego-centrist, deci o sa ne intelegem destul de bine, sper Very Happy
In rest, sa speram ca o sa iti placa aici si ca o sa te vedem des prin toate rubricile. Aici promovam initiativa si relatiile inter-umane (indiferent de ce ar spune adminii >Smile )
O seara placuta jocolor


Edit Ang: *egocentric
Harlequin
Harlequin
Moderator
Moderator

Mesaje : 284
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 31
Localizare : Pe munte!

Sus In jos

hi, folks. Empty Re: hi, folks.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum