Art New Generation
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Shingeki no Kyojin
Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata EmptyMier Mar 09 2016, 20:23 Scris de razvanwar2

» Cerere avatare si semnaturi
Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata EmptyMar Mar 10 2015, 23:21 Scris de Sarpe

» Spirit Crisis
Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata EmptyLun Mar 09 2015, 22:04 Scris de Nekirus

» The Ferlands
Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata EmptyDum Mar 08 2015, 00:22 Scris de iAndrei

» Ippo's Gallery
Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata EmptySam Mar 07 2015, 22:29 Scris de Sarpe

» Fotografie la persoana a III-a
Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata EmptyVin Mar 06 2015, 19:31 Scris de iAndrei

» LoL
Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata EmptyVin Mar 06 2015, 18:50 Scris de iAndrei

» Carti Vs Filme
Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata EmptyVin Mar 06 2015, 16:08 Scris de Delusive

» Recomandările lui Nekirus
Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata EmptyMier Mar 04 2015, 14:35 Scris de Nekirus

» Concurs ranguri
Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata EmptyMier Mar 04 2015, 14:21 Scris de Nekirus


Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata

4 participanți

In jos

Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata Empty Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata

Mesaj Scris de Dark Fantasy Mar Apr 24 2012, 00:11

Nu`i nici pe departe original, am vazut jocul pe alte forumuri si mi s`a parut foarte interesant si amuzant si m`am gandit a`l jucam si aici. Probabil ca stiti despre ce e vorba, trebuie sa spuneti ceva ce personajele din Naruto nu ar spune niciodata, si, desigur, sa mentionati si personajul. Nu sunt o fana infocata Naruto, asa ca va rog sa nu ma omorati daca nu sunt cine stie ce amuzanta, dar animeuri`le mele preferate nu sunt chiar atat de populare si m`am gandit ca as putea totusi sa aflu prin acest joc cate ceva mai mult din anime.

O sa incep eu, nu prea am idei, momentan, dar...

Jiraya: "Doamne, sper sa ma primeasca la urmatoarea manastire, si sa nu fie iar calugari din aia gay. M`am saturat de atatia perversi si viata in pustiu e prea grea pentru mine"
Sasuke: "Uuuu! Panselute, panselute, Panseluuutzeeee! *culegand* O panseluta micuta si adorabila, doua panselute gingase, micute, finute si adorabile. Aw...va iubesc, panselute!"
Hinata: "Va sparg pe toti, sa moara mama! va sparg, n`auziti?! Morcovul pe masa, Bugs, sau te castrez pe loc! Si dati`mi nenorocitul ala de piercing inapoi pana nu va disec pe toti!"

Yeah, scuze, pana de idei. Astept sa vad ideile voastre Smile
Dark Fantasy
Dark Fantasy
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 183
Data de inscriere : 21/04/2012
Varsta : 28
Localizare : Pamant...cred

Sus In jos

Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata Empty Re: Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata

Mesaj Scris de Ph3niX Sam Mai 05 2012, 15:58

Saber cred ca Naruto a spus odata ceva de genu daca imi aduc aminte bine, cand era demoralizat raum dar dupa si-a revenit la normal.

Tsunade: Sunt o baba urata.
Shikamaru: Vreau sa fac treaba.
Choji: Sunt la cura de slabit.
Ph3niX
Ph3niX
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 25
Data de inscriere : 27/04/2012
Localizare : Botoşani

Sus In jos

Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata Empty Re: Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata

Mesaj Scris de rikisu Mier Iul 25 2012, 12:23

Naruto: Nu vreau sa mai fiu Hokage, cei ce au titlul de Hokage sunt cei mai prosti ninja
Minato: Naruto, mai bine lasam pe Noua Cozi sa te omoare
Ino: Sakura, poti sa il iei tu pe Sasuke , eu trec la Naruto
Gaara: Naruto, hai sa facem o petrecere secreta in pijamale.
Sasuke: Wow Sakura, ce bine esti imbracata , ai vrea sa dansam?
rikisu
rikisu
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 17
Data de inscriere : 23/07/2012

Sus In jos

Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata Empty Re: Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata

Mesaj Scris de Royal__blood Mier Iul 25 2012, 14:04

Bee: Yo man, Naruto, mai lasa-ma cu antrenamentele tale, fratioare! Ce atata antrenament? cheama-l si pe kyuubi si hai la o bere! E vara, e distractie, man!
*

Naruto: Vai, deci nu se poate! Cum sa anuleze concertul lui Eminem...asa ceva nu se poate! E rapperul meu preferat. Deci nu pot crede! Sasuke, hai sa tragem o betie crunta de necaz!
*

Sasuke (speaking at his phone): Sakura, iubire, te aud intrerup, cred ca n-am frecventa! Ce-ai zis sa cumpar? Absorbante? De care? Si cum sa cer?

Sakura ( after Sasuke gets home): Ce pana mea, mi-ai adus ma aici? OB-uri? Ti-am zis absorbante!! Acum cara-te, sau ma jur ca iti tund freza aia de fund de gaina, din doua miscari! Du-te si cumpara ce ti-am zis!
*

Gaara ( la un interviu): Pasiunile mele...hm...Imi place sa claxonez gagicile. Stiu ca le place ( laughs). Adevarul e ca, am avut o copilarie tare frumoasa. Taicamio imi dadea bani cand si cat aveam chef si n-am dus lipsa de nimic. Am fost cam rasfatat, ce-i drept...

The reporter: Si ce-i cu acel machiaj de la ochi? Esti fan al rock-ului?

Gaara: Ah, nu, nici pomeneala! E pentru fane. Lor le place.
*
Royal__blood
Royal__blood
Membru Incepator
Membru Incepator

Mesaje : 217
Data de inscriere : 25/04/2012
Varsta : 30
Localizare : jud. Giurgiu

http://www.florentinabuica.blogspot.com

Sus In jos

Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata Empty Re: Ce Nu ar zice personajele din Naruto Niciodata

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum